انتصاب مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج

روتیتر:” حسین شریف کاظمی ” مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج شد.

به گزارش روتیتر،طی بروز تغییراتی در مجموعه مدیریت شهری، ” حسین شریف کاظمی به عنوان مدیر منطقه ۷  انتخاب شد.
بنابراین گزارش، پیش از این ” علیرضا عسگری ” در سمت مدیر منطقه ۷ ایفای نقش می کرد که در این جابجایی ها بر کرسی مدیریت بازرسی شهرداری کرج تکیه زد.
” حسین شریف کاظمی ” علاوه بر این در سمت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و دهداری های استان البرز ارائه خدمت می کرد.
تغییر و تحولات اداری با هدف پویایی سازمان انجام می شود

شهردار کلانشهر کرج در گفتگو با پایگاه خبری با بیان اینکه، تغییر و تحولات اداری با هدف پویایی فعالیت های سازمان انجام می شود، بیان کرد: فرآیند انتصاب و جابجایی به ویژه در مدیریت شهری فرایندی مهم و در عین حال حساس است که در نهایت نیز کارآمدی سیستم اداری را مهیا می کند.
علی ترکاشوند، جابجایی ها را زمینه ساز ورود نیروها و منابع انسانی به فضای جدید کاری دانست و عنوان کرد: با تحقق این مهم استعدادها و ظرفیتهای فردی بیش از پیش شکوفا می شود و به تبع آن دستگاه اجرایی نیز در مسیر توسعه قرار می گیرد.
وی با تاکید بر به کارگیری نیروهای کارآمد، با تجربه ، مدیر و مدبر در سیستم مدیریت شهری گفت: توانایی نیروی انسانی با تجربه و کارآمد ارتباط مستقیمی با پیشرفت دارد.
شهردار کرج با بیان اینکه، تحولات صورت گرفته در سیستم مدیریت شهری با تکیه بر بهره گیری از دیدگاه های مختلف کارشناسی صورت می گیرد، عنوان کرد: توجه به ارتقاء کارآیی و سرعت عمل در خدمت رسانی از مهمترین علت های جابجایی های مدیریتی است.
ترکاشوند، بهره گیری از تجریبات تخصصی افراد را مهم ارزیابی کرد و افزود: دستیابی به این مهم محور اصلی جابجایی هایی ها در شهرداری است.
وی، اعتقاد سیستم شهرداری به پیشرفت و تغییر و تحولات مثبت را یادآور شد و گفت: ماهیت  و نگاه  شهرداری کرج دستیابی به آیتم هایی است که با محور قرار دادن آن، بتواند آینده شهر را به صورت مطلوب تضمین کند.
ترکاشوند با اشاره به موفقیت های شهرداری منطقه ۷ در عرصه های مختلف، بیان کرد: هدفمند بودن و حرکت در مسیر موفقیت باید از اهداف کلان و مهم مسئولان و پرسنل شهرداری مناطق باشد تا بیش از پیش به اهدف برنامه ریزی شده دست یابند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*