شهردار کرج: تغییرات مدیریتی پویایی و حرکت ایجاد می کند/مطالبات شهرداری چندین برابر بودجه سالانه

روتیتر:شهردار کرج با بیان اینکه تغییرات مدیریتی پویایی و حرکت ایجاد می کند، اظهار داشت: جا به جایی ها در شهرداری کرج با همین رویکرد صورت می پذیرد و به معنی عدم برخورداری مدیران از شایستگی های لازم نیست.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند در آیین تودیع و معارفه برخی مدیران شهری که صبح امروز با حضور مدیران کل بازرسی و حراست استانداری البرز و جمعی از مدیران شهری در سالن جلسات شهرداری کرج برگزار شد، بیان داشت: تغییر و تحولات مدیریتی حتی برای مدیران ارشد وجود دارد و این رفت و آمدها به افزایش بهره وری و ارتقای خدمات رسانی منجر می شود.
وی با تصریح بر اینکه امروز برای تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند برخی دوستان و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید شهرداری کرج گرد هم آمده ایم، خاطر نشان کرد: جا به جایی برخی مدیران به این معنا نیست که آنان در زمان تصدی مسئولیت ها منشاء خیر و اثرات مثبت نبوده اند، بلکه قدردان فعالیت ها و خدمات شان هستیم اما باید قبول کنیم که مجموعه شهرداری برای تحرک و پویایی بیشتر به جا به جایی ها نیاز دارد.
شهردار کرج خاطر نشان کرد: تمام مدیران شهری در خدمت به مردم موفق هستند و وظیفه داریم در مسیر خدمتگزاری به شهروندان از یکدیگر سبقت بگیریم.
وی، در معرفی مدیران جدید شهرداری و سوابق شان گفت: عسگری که سابقا در سازمان ها و مناطق شهرداری کرج منشاء خیر و برکت بود، به عنوان مدیر بازرسی و نظارت شهرداری کرج مشغول خدمت می شوند و پیشنهاداتی نیز برای تصدی مسئولیت در چند بخش به میری – مدیر سابق بازرسی و نظارت- داده ایم که ظاهرا وی ترجیح می دهند فعالیت های خود را در زمینه نظارت و بازرسی ادامه دهند و برای ایشان توفیق و بهروزی را آرزومندیم.

ترکاشوند ادامه داد: همچنین شریف کاظمی که از مدیران با سابقه شهری است، در سمت شهردار منطقه ۷ کرج منصوب می شوند و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت دارم.
شهردار کرج بیان داشت: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پورمظاهری در سازمان آرامستان ها، از این پس مجتبی اسکندری در این عرصه به شهروندان کرجی خدمت می کند.
مطالبات شهرداری چندین برابر بودجه سالانه
شهردار کرج در بخش دیگری از سخنانش به معرفی مشاور شهردار و مدیر درآمد این مجموعه پرداخت و گفت: شجاعی که سابقا در اداره کل بازرسی و نظارت استانداری البرز مشغول فعالیت بوده و مدیری فعال و ارزشی است، در سمت مشاور شهردار و مدیر درآمد شهرداری کرج منصوب می شود و انتظار می رود برای وصول مطالبات قانونی شهرداری کرج تلاش ویژه ای را در دستور کار قرار دهد.
ترکاشوند گفت: حجم مطالبات قانونی شهرداری کرج از اشخاص حقیقی و حقوقی چندین برابر بودجه سالانه است و چنانچه تلاش مضاعفی برای وصول مطالبات صورت پذیرد، شاهد شتاب بیشتر پروژه های عمرانی و خدماتی بواسطه تامین منابع مالی خواهیم بود.
شهردار کرج در بخش دیگری به انتصاب مدیرعامل سازمان زیباسازی اشاره کرد و ضمن تقدیر از زحمات صدرایی برای رضا فیض مدیر عامل جدید این سازمان آرزوی موفقیت کرد.
«ترکاشوند» شهرآشنا و معتمد است / واحد بازرسی، چشم و گوش مسئولان
مدیر کل بازرسی، نظارت و ارزیابی استانداری البرز نیز در این جلسه با بیان اینکه «شهر کرج از حضور فردی شهرآشنا و معتمد به عنوان شهردار کرج بهره مند شده است» گفت: ثمرات همکاری مدیران شهری عمران و آبادانی شهر است و رضایت مردمی را به همراه دارد.
ماهوتی بیان داشت: واحدهای بازرسی چشم و گوش مسئولان هستند و چنانچه وقفه ای در فعالیت های واحد بازرسی ایجاد شود، کار مدیران با ترمز و توقف مواجه می شود.
وی افزود: فعالیت مطلوب واحد بازرسی به سالم سازی فضای اداری کمک می کند و ضرورت توجه بیشتر مدیران به این بخش ملموس است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*