پیام تسلیت شهردار کرج به مناسبت درگذشت پدر شهیدان نژادفلاح

روتیتر:پدرشهیدان نژاد فلاح که خود از بازماندگان دفاع مقدس بود و در این راه از ۶ فرزند پسرش ۴ شهید دو جانباز را تقدیم اسلام کرده بود دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار معبودش شتافت و شهردار کرج طی پیامی درگذشت بزرگ مردایثار”مرحوم حاج عباسعلی نژاد فلاح ” را تسلیت گفت.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند درگذشت مرحوم حاج عباسعلی نژاد فلاح و پیوستن وی به خیل شهدا را به عموم شیعیان به ویژه شهروندان کرج و استان البرز  تسلیت گفت و با بیان اینکه شهادت سنجشی برای معنویات کمال خداوندی است، افزود: داشتن چهار فرزند شهید مایه سربلندی و افتخار حاج عباسعلی نژادفلاح در دوران زندگی وی بوده است.

وی  روحیه فداکاری و ایثار و شهادت و  همواره مهیا بودن را لازمه انقلاب  دانست و افزود: مرحوم حاج عباسعلی نژادفلاح در طول دوران دفاع مقدس چهار فرزند خود را تقدیم انقلاب کرده بود که این هدیه در واقع هدیه ای از سوی وی به همه ملت ایران بود.

ترکاشوند در بیان ارادت پدر شهیدان نژادفلاح به انقلاب و دفاع از آن عنوان کرد: مرحوم حاج عباسعلی نژادفلاح رزمنده ای معتقد و وفادار به انقلاب بود که در هر آنچه داشت تقدیم نظام و انقلاب کرد و به شایستگی مفتخر به دریافت نشان درجه ایثار کشوری بود.
شهردار کرج روحیه فداکاری والدین شهدا در دوران دفاع مقدس را نمایی از اعتقاد این عزیزان برای سربلندی انقلاب اسلامی خواند و عنوان کرد: والدین ارزشمندشهدای انقلاب، چون شهدای صدر اسلام در پیشگاه مقدس ربوبی ارزشمند و مورد عنایت ویژه حق تعالی  هستند.
ترکاشوند اظهار داشت: مرحوم حاج عباسعلی نژادفلاح بیش از ۸۹ سال سن داشت که دید و اعتقاد عمیق وی به اسلام و انقلاب باعث شد وی به عنوان یک الگوی ارزشمند باعث دلگرمی خانواده های ارزشمند شهدا،جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشد.
وی شالوده و اساس بنیان و موفقیت های انقلاب اسلامی را در حرکت و عشق و علاقه انسانهای ایثارگری چون پدر شهیدان نژادفلاح دانست و عنوان کرد: عشق به انقلاب و  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و  مقام معظم رهبری آ در وجود این مرد ایثارگر ریشه دوانده بود.
این ایثارگر بزرگ پدر شهیدان اسدلله اولین شهید منطقه، رضا معلم مدرسه و فرهنگی، غیاثعلی و شعبانعلی فرمانده بهداری لشگر ۱۰ بود و علاوه بر دریا دلی اش، دارای خلق نیک ، ارادتمندی به ائمه اطهار ، معنویت بالا و صبر و استقامتی مثال زدنی بود.
مراسم این بزرگوار بعد از مراسم باشکوه  و دشمن شکن نماز جمعه در مصلی هشتگرد تشییع و در خور در جوار امم البنین زمان (لقبی که مقام معظم رهبری به مادران شهید عطا کردند) و پسران گلگون کفنش تدفین خواهد شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*