لاریجانی: صحنه بین الملل نسبت به ایران آرام‌تر شد/ شوخی لاریجانی با آیت الله موسوی اردبیلی

روتیتر:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت من از صحنه بین المللی آن است که این فضا در قبال مسائل ایران آرام‌تر از قبل شده.

به گزارش روتیتر، دکتر علی لاریجانی صبح پنج شنبه در دیدار با آیت الله العظمی موسوی اردبیلی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، گزارشی از فضای عمومی کشور و همچنین اتفاقات عرصه جهانی ارائه کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار خطاب به آیت الله موسوی اردبیلی گفت: چهره جنابعالی نشان می‌دهد که عیدی مفصلی می‌خواهید به ما بدهید که این گفته موجب لبخند ایشان شد و آیت الله موسوی اردبیلی نیز در پاسخ گفت که خلاف واقع می‌باشد.

لاریجانی در ادامه بیان داشت: تحلیل‌های دولت جدید در این مدت، واقع بینانه‌تر از دوره قبل شده و با افکار منسجم‌تر از قبل کار‌ها را دنبال می‌کنند.

وی اضافه کرد: دولت با مجلس نیز جلسات خوبی در خصوص اصلاح لایحه بودجه داشته و اقدامات خوبی در جهت رونق صنعت و کشاورزی در حال انجام است.

رئیس قوه مقننه با اشاره به افزایش تحرکات در عرصه دیپلماتیک اظهار داشت: برداشت من از صحنه بین المللی آن است که این فضا در قبال مسائل ایران آرام‌تر از قبل شده و آن‌ها به سمت حل مسائل از طروق سیاسی روی آورده‌اند.

لاریجانی تاکید کر د: هر چند نباید در این خصوص اغراق آمیر سخن گفت اما هم اکنون مسیر درستی در دستور کار است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*