• تیر ۲۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۲۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

حکم ترکاشوند شهردار کرج صادر شد

Byrotitr

اکتبر 21, 2013

روتیتر:  به رغم تمامی شایعات و کارشکنی ها و مخالفت ها و تخریب ها ،حکم مهندس ترکاشوند شهردار کرج توسط وزیر کشور صادر و به وی ابلاغ شد.

ابلاغ این حکم در اوج آماج و آمال بسیاری از مخالفان ترکاشوند که هم آشکارا و هم پنهان در جهت صادر نشدن حکمش تلاش می کردند مردم و دلسوزان کرج را امیدوار و تدبیر وزارت کشور را نمایان تر ساخت.

به گزارش روتیتر ، گرچه پایگاه خبری و تحلیلی “روتیتر” به عنوان تنها رسانه و اولین رسانه ،یک هفته پیش از صدور حکم ترکاشوند و صدور آن طی چند روز آینده خبری داده بود اما برخی از رسانه های دیگر که در زمان انتخاب شهردار کرج توسط شورای شهر آب بر آسیاب مهره های سوخته سیاسی و رد صلاحیت شده می ریختند و به دنبال سرپرستی و یا شهردار شدن افراد غیر متخصص  و غیر بومی بودند و توانایی جسارت و ریسک پذیری حمایت از شهردار شدن ترکاشومند را نداشتند . حتی پس از انتخاب وی به عنوان شهردار و یا سرپرست باز هم دست از عصای احتیاط بر نداشتند و نجوای تایید نشدن و عدم صدور حکم وی را سر می دادند که بیان اسامی آنها در صورت لزوم به سادگی واقعیت ها را نمایان می سازد.

اینک وزیر کشور حکم صادر شده ترکاشوند را امضاء  و به وی ابلاغ کرده است این یعنی پایانی سیاه برای تمامی مخالفت های پیدا و پنهان افرادی که منافع نا مشروعشان در گرو شهردار شدن افرادی غیر از ترکاشوند و آقازاده بود . همان هایی که رد صلاحیت شده ها و مهره های سوخته سیاسی را توصیه و حمایت می کردند اما خواست مردم مبنی بر انتخاب فردی مسلط و آشنا به کرج و نیازهایش و همچنین بومی ، متخصص و با کارنامه سالم و موفق از سوی شورای شهر در زمانی که احتمال  اتخاذ تصمیمی اشتباه بود، نه تنها مردم را شادمان که شورا را از ورود به ورطه ای بی بازگشت رها داد.

مهندس ترکاشوند حکم شهرداری خود را از سوی وزیر کشور اخذ کرد و بی تردید می بایست قاطع تر و با شناخت بیشتری از دوستان و دشمنان خود و شهر کرج راه توسعه همه جانبه شهر کرج را در ابعاد مختلف و در مختصات وظایف شهرداری تداوم و حتی سرعت بیشتری بخشد .

مهندس ترکاشوند بی تردید در صورت تمیز بخشیدن بین مدافعان عقب ماندگی کرج و موافقان تصدی فردی مسلط ، با تجربه ،متخصص و توانمند می تواند بیش از دوره قبل که شهردار بود به توفیقات قابل توجهی دست یابد.

انتخاب ترکاشوند و شهردار شدن او بی تردید نتیجه و محصول خواست مردم کرج ، درایت شورا ، تدبیر دولت و توانمندی خود ترکاشوند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *