اسکندری مطرح کرد:نگاه ویژه شورای چهارم به حوزه بانوان

روتیتر:نائب رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی ،خانواده و بانوان شورای شهر کرج با مثمرثمر دانستن فعالیتهای فرهنگی در سطح شهر کرج، اعتلای شهری را در گرو توسعه فرهنگی ارزبابی کرد.

به گزارش روتیتر،فاطمه اسکندری اظهارداشت: واکاوی و بررسی ابعاد مختلف مسائل شهری موجب سوق یافتن به سمت فرهنگ می شود.
وی افزود: در واقع تمام مسائل شهری از جمله عمرانی، شهرسازی،زیباسازی و… با موضوع فرهنگ مرتبط هستند.
این مسئول با مرتبط دانستن مدیریت شهری و مدیریت فرهنگی این دو را لازمه یکدیگر دانست و بیان کرد: توجه به مدیریت فرهنگی می تواند بسیاری از آسیب ها را کاهش داده و هزینه های مدیریت شهری را کاهش دهد.
توسعه نیروی انسانی مقدم بر توسعه شهری است
این عضو شورای شهر کرج با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگی در کرج عنوان کرد: توسعه فرهنگی منجربه خود باوری جامعه شده است، و این مسئله خود در شکل گیری و هویت فرهنگی نقش مهمی را ایفاء می کند.
وی با بیان اینکه  توسعه نیروی انسانی و توانمندی آن مقدم بر توسعه شهری است، گفت: بنده با این نگاه و رویکرد وارد شورای شهر شدم و تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم معطوف خواهم کرد.
قدردانی از اقدامات معاون فرهنگی شهرداری کرج
اسکندری با قدردانی از رویکرد و اقدامات “رضاحسینی” معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، این اقدامات را بسترساز توسعه کلان فرهنگی دانست و گفت: به طور قطع اقدامات سازنده ای طی چند سال اخیر توسط معاون فرهنگی اجتماعی و مدیران این حوزه در سطح شهر اجرایی شده که این امر جای قدردانی دارد.
وی با تاکید بر استمرار اینگونه برنامه ها این امر را در اعتلای شهری ضروری ارزیابی کرد و بر صلابت مدیریت فرهنگی ، ساختار سازی و تبیین افق های نوین در این حوزه در کرج تاکید کرد.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی، خانواده و بانوان شورای شهر کرج در بخش دیگری با تاکید بر لزوم بازیابی و تبیین جایگاه بانوان در کرج، گفت:  یکی از اهداف بنده رسیدگی به امور مغفول مانده حوزه بانوان در سطح شهر است که با این رویکرد نیز عنوان بانوان به کمیسیون فرهنگی –اجتماعی و خانواده شورای چهارم افزوده شد تا این امر به صورت کاملا تخصصی پیگیری شود.

اسکندری با بیان اینکه شورای چهارم با نگاهی ویژه این بحث را پیگیری می کند بر احقاق حقوق بانوان و رسیدگی به مشکلات این قشر در این نهاد مردمی تاکید کرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*