استاندار البرز از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کرد

روتیتر: کرج – در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، استاندار البرز پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتربه نقل از خبرگزاری مهر ، سیدحمیدطهائی در این پیام با اشاره به حضور خیره کننده مردم مومن و غیور در صحنه حماسی انتخابات، این حرکت عظیم را نشان دهنده اقتدار، آگاهی سیاسی و اثبات مردم سالاری دینی دانست و تأکید کرد: پیروزِ حقیقی انتخابات، از آن ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است. ملتی که با برگ زرین آراء خود در صندوق های رأی، حماسه ای دیگر را بر تاریخ افتخار آفرین این سرزمین به ثبت رساندند.

صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ۷ اسفند، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که جلوه مردم سالاری دینی را با حضور گسترده شما در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رساند. این حضور حماسی ملت، پیوندی دوباره با نظام اسلامی، اعلام وفاداری به انقلاب اسلامی بود و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشتند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: جا دارد در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آوریم و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضور همه هموطنان عزیز باشیم. اینجانب به سهم خود این حضور غرور آفرین را به ملت سلحشور ایران تبریک گفته و ایمان دارم این ملت بزرگ همچنان حماسه ساز و امید آفرین خواهد بود.

در پایان از یکایک دست اندرکاران برگزاری دو انتخابات ملی در استاناز فرمانداران، بخشداران و همه اعضای هیئت های اجرایی و نظارت، بازرسان، عوامل اجرایی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی، نمایندگان فرمانداران، و رسانه ها به ویژه صدا و سیمای مرکز استان سپاسگزارم که با حضور مسئولانه خود زمینه ساز خلق این حماسه را فراهم آوردند و در برگزاری این انتخابات یاری گر بودند؛ مراتب تشکر خود را اعلام می دارم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*