فرمانده کرج:
نتیجه انتخابات کرج تا پیش از ظهر امروز اعلام می‌شود

روتیتر: فرماندار کرج با اشاره به اینکه نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در حال حاضر مشخص نشده و خبر نهایی تا پیش از ظهر امروز اعلام می‌شود، گفت: در حال حاضر ۷۴ صندوق رای باقی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محمدتقی ایرانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در حال حاضر مشخص نشده و خبر نهایی تا پیش از ظهر امروز اعلام می‌شود، اظهار داشت: در حال حاضر ۷۴ صندوق رأی باقی مانده است.

وی با بیان اینکه نتیجه نهایی این دوره از انتخابات بعد از تجمیع آمار نهایی اعلام می‌شود، افزود: در حاضر حاضر قادر هستیم آرای هر کاندیدا به صورت مجزا در شعبه‌های مختلف را بیان کنیم اما هنوز به تجمیع نرسیده‌ایم.

فرماندار شهرستان کرج با تاکید بر اینکه سیستم به نحوی است که با شمارش آخرین صندوق به صورت الکترونیکی آمار نهایی اعلام می‌شود، تصریح کرد: به نظر نمی رسد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کرج به دور دوم کشیده شود، در حال حاضر دو نفر از کاندیداها در حال فاصله گرفتن از بقیه است.

وی با اشاره به اینکه شمارش آرای کاندیدای خبرگان تا حدی مشخص شده است، گفت: این شمارش بین کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در حال جابجایی است، خاطرنشان کرد: این دوره فاصله کاندیدای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بسیار نزدیک است و آرا به همدیگر نزدیک‌تر شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*