فعالان سیاسی اصولگرا البرز:
حماسه ای ماندگار در هفتم اسفند ثبت خواهد شد

روتیتر: کرج- درحالی که به برگزاری انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری نزدیک می شویم احزاب و فعالان سیاسی اصولگرای البرز با مهم برشمردن انتخابات تاکید کردند که در هفتم اسفند مردم ایران حماسه ای ماندگار از خود ثبت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، عضو شورای حزب موتلفه اسلامی استان البرز عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با حضور در پای صندوق های رای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری صحنه ای دیگر از وحدت ملی را به نمایش گذاشته خواهد شد.
فرهاد یعقوبی افزود: حزب موتلفه اسلامی نیز مانند سایر حزب ها حضور دراین عرصه مهم مشارکتی را با اهمیت دانسته و همه احزاب را به سمت هدف مشترک یعنی همان حضور حداکثری در عرصه های تصمیم سازی دعوت می کند.
یعقوبی خلق حماسه سیاسی هفتم اسفند را زمینه بیش از پیش برای ناامیدی دشمنان قسم خورد نظام اسلامی دانست که چشم این این عرصه مشارکتی مهم دوخته اند.
عضو حزب موتلفه اسلامی استان البرز با دعوت از تمام اقشار مردم خواست همانطورکه در ۲۲ بهمن نمادی دیگری از عرق خود به آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) را به نمایش گذاشتند در هفتم اسفند نیز با حضور حداکثری در انتخابات پایبندی خود را به نظام اسلامی به جهانیان به اثبات برسانند.
فعال سیاسی اصولگرا و عضو جبهه مردمی ولایت و خدمت نیز با اعلام اینکه دیدگاه های حضرت امام (ره) در زمینه انتخابات ترسیم شده است، گفت: دشمنان مدت ها است که تلاش های بسیاری را برای کاهش حضورحداکثری مردم بکار بسته اند، اما غافل ازآن هستند که ملت هوشیار و بصیر ایران اسلامی همواره با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری توطئه های آنان را نقش برآب خواهد کرد.
محمد هادی اسلاملو افزود: اعضای جبهه مردم ولایت و خدمت نیز مانند سایر احزاب در انتخابات درکنار مردم حضور خواهند یافت تا بار دیگر عرصه ای عظیم از اقتدار ملی را به نمایش گذارند .
وی ادامه داد: عرصه انتخابات عرصه ای واضح برای نمایش پشتوانه بودن مردم در نظام جمهوری اسلامی است و بنابر فرمایش حضرت امام (ره) انتخابات وظیفه الهی، انسانی و ملی است پس به اسلام و ایرانی بودن برمی گردد.
اسلاملو بیان کرد: خلق حماسه ۲۲ بهمن چشم جهانیان را برای انتخابات هفتم اسفندماه تیزتر کرد اما آنان غافل از پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی هستند که بارها به اثبات رسیده است .
وی ضمن دعوت از اقشار مردم برای حضور دراین عرصه مهم تصمیم گیری از آنان خواست تا با حضور بیش از پیش دراین صحنه مهم نظام اسلامی دین خود را به آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا ادا کنند .

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*