حضور مردم در انتخابات؛ دفاع از منافع ملی کشور است

روتیتر :رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج طی بیانه ای بر اهمیت حضور همگانی مردم در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: حضور در این صحنه بزرگ حضور راه پیشرفت واعتلای کشور را هموار می سازد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، ما در این ۳۷ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حدود ۴۰ انتخابات را پشت سرگذاشته ایم و تنها کشوری هستیم که دموکراسی همچنان با قدرت در تمام امور جریان دارد و با توجه به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) میزان رای ملت است پس همین مردم و ملت هستند که نظام را تشکیل می دهند و همین مردم هستند که تا به حال اجازه نداده اند تا دشمن و استعمار جهانی به ما تسلط پیدا کند و تا به حال با اقتدار و حضور حداکثری خاری بر چشم دشمنان و مایه عزت ایران و ایرانی شده اند. با توجه به وضعیت خاص و استراتژیک دیپلماسی کشورمان تمام دنیا چشم به صندوق های رای گیری ایران دوخته اند، منتظرند حضور مردم ایران را ببینند. همانگونه که مستحضر هستید با ساختن برنامه های خاص خودشان سعی دارند تا عزم راسخ مردم برای شکوهمندی و پایبندی به نظام را سست کنند و نگذارند تا پای صندوق های رای گیری بیایند و حماسه آفرینی کنند ولی مردم ما هیچ‌گاه از بیگانه ها حرف گوش نکرده‌اند و نیازی به این ندارند که خارجی‌ها برای آن‌ها تعیین تکلیف کنند.

مردم ما خوب می‌فهمند که چگونه عمل کنند و من یقین دارم که در این انتخابات نیز مردم با حضور گسترده و وسیع خود یک برگ برنده ی دیگر در اختیار دستگاه دیپلماسی ایران قرار می ‌دهند تا دیپلمات های ما باز بتوانند در عرصه بین‌المللی با سربلندی و قدرت از منافع ملی کشور دفاع کنند ان شاءالله. به امید خدا در هفتم اسفندماه و انتخابات پیش رو شاهد حضور حداکثری ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی خواهیم بود و به تعبیر مقام معظم رهبری همه علاقمندان به عظمت و شکوه ایران باید در این صحنه بزرگ حضور یابند. آرزومندم مردم عزیز شهرمان با انتخاب افرادی صالح، صادق، خدوم و پایبند به اصول و آرمان‌های انقلاب و امام (ره) و رهبری عزیز راه پیشرفت واعتلای کشور را هموار سازند. در پایان برای همه ملت عزیز ایران بالخصوص مردمان شریف شهرمان کرج سربلندی و سرافرازی را از خداوند منان خواستارم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*