فیروزگاه :
اجرای عملیاتهای عمرانی در آرامستانهای کرج متکی به کار کارشناسی است

روتیتر: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج پیشرفت فیزیکی آرامستان جامع استان البرز را مطلوب ذکر و عنوان کرد: با توجه به وسعت این آرامستان پیشرفت عملکردهای عمرانی، خدماتی و فضای سبز تا کنون چشمگیر است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سعید فیروزگاه در بازدید از آرامستان بهشت علی (ع) و با اشاره به اینکه این آرامستان بین ماهدشت و اشتهارد واقع شده است است عنوان کرد: آرامستان جامع استان البرز از نظر زیست محیطی برای استان در محل مناسبی قرار گرفته است.

وی مساحت آرامستان بهشت علی (ع) را ۲۲۴ هکتار اعلام کرد و افزود: با احداث این آرامستان نیاز شهرهای استان به گورستان جهت دفن اموات حداقل تا دویست سال آینده پوشش داده می شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به مدیریت کارشناسی در اجرای عملیات عمرانی آرامستان مذکور از فاز بندی عملیات اجرایی خبر داد و افزود: احداث آرامستان بهشت علی (ع) در سه فاز اجرا می شود و تقسیم بندی ساخت این آرامستان نقش بسزایی در ساخت هرچه مطلوب تر آن دارد.

فیروزگاه، پیش بینی مجموعه بازی کودکان، سالن پذیرایی و برگزاری مراسمات سوگواری، سالن های غسالخانه، فضاهای اداری، محل استقرار پزشکی قانونی، خریداری ماشین آلات مکانیزه و احداث قطعات آرامستان همچنین مقبره های خانوادگی در این آرامستان جامع البرز را مطلوب اعلام کرد.

در ادامه این بازدید سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات سازمان آرامستان طی سال جاری، احداث آرامستان جامع البرز را از شاخص ترین اقدامات این سازمان دانست و از ایجاد فضای سبز در این آرامستان به منظور افزایش روحیه مراجعان استقبال کرد.

قاسم پور در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه پیگیری مدیریت سازمان نسبت به ارائه خدمات به شهروندان و زائران اهل قبور قابل تقدیر است، استفاده بهینه از امکانات موجود را مهم ارزیابی کرد و گفت: تحقق این مهم نقش بسزایی در کاهش هزینه های اجرایی دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*