با پخش ۸۰۰ تن آسفالت انجام می شود؛
اجرای عملیات روکش آسفالت در ۶ هزار مترمربع از معابر منطقه ۶ کرج

روتیتر: مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج از انجام عملیات تراش و روکش آسفالت در خیابان کاوه و بلوار آزادی حصارک این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، عزیز صدر نژاد گفت : با توجه به بازدیدهای میدانی انجام شده از سطح منطقه ۶ شهرداری کرج عملیات تراش، روکش و آسفالت در خیابان کاوه، بلوار آزادی حصارک بالا در دستور کار حوزه عمران این منطقه قرار گرفت.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج اظهار داشت: مرمت و لکه گیری دیگر معابر سطح منطقه از جمله کوی حیدر آباد، شاهین ویلا، صوفی آباد، باغستان و خیابان های منشعب خیابان قلم از دیگر اقداماتی است که با توجه به خواسته های شهروندان و به منظور سهولت تردد در این معابر در دستور کار حوزه عمران قرار گرفت که در حال اجرا می باشد.

صدرنژاد یادآور شد: وسعت عملیات عمرانی مذکور در سطح منطقه ۶ شهرداری کرج ۶ هزار مترمربع می باشد که با پخش ۸۰۰ تن آسفالت در حال اجرا بوده و پس از تکمیل در آینده ای نچندان دور اختیار شهروندان قرار می گیرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار منطقه ۶ شهرداری کرج قرار دارد و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه های مختلفی بر مبنای دستور العملهای تعیین شده تا پایان سال جاری محقق می شود.

وی در پایان جلب رضایتمندی شهروندان را از مهمترین اهداف اجرای برنامه های مدیریت شهری دانست و بیان کرد: تحقق این مهم در همه عرصه های ارائه خدمات شهری به شهروندان منطقه ۶ شهرداری کرج لحاظ شده است و با قوت همچنان ادامه دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*