رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر؛
لزوم برپایی بازارچه خوداشتغالی ویژه تولیدات بانوان سرپرست خانوار در کرج

زوتیتر: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت نمایان نمودن مهارت های زنان سرپرست خانوار و کسب درآمد و همچنین ورود آنان به چرخه اقتصادی وسیعتر جهت تامین معیشت این قشر از افراد جامعه ایجاد بازارچه جهت عرضه محصولات ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، فاطمه اسکندری اظهار داشت: توانمند سازی بانوان سرپرست موجب ساماندهی مشاغل بانوان سرپرست خانوار بوده و برپایی چنین بازارچه ای موجب اشتغالزایی بیشتر و فروش بیشتر محصولات آنان خواهد بود.

وی تصریح داشت: بانوان سرپرست خانوار در این بازارچه ها می توانند محصولات و کالای تولیدی خود را به فروش برسانند و از این طریق برای تامین معیشت خانواده خود درآمدزایی کنند.

اسکندری حمایت از بانوان سرپرست خانوار را توسط مسئولین شهری تاکید داشت و افزود: با توجه به مشکلات موجود در جامعه و وضعیت نامطلوب اشتغال در کشور به منظور حمایت از بانوان آسیب پذیر ایجاد این غرفه ها می تواند امنیت شغلی این افراد را افزایش دهد.

به گفته اسکندری اگر بازارچه ها مختص بانوان باشد می توانند بدون محدودیت به عرضه کالاهای مصرفی بانوان همچون خوراک، پوشاک، زیورآلات و لوازم منزل و غیره بپردازند و شهروندان نیز امکان دسترسی آسان به موارد مصرفی را داشته باشند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر معتقد است در برپایی بازارچه خوداشتغالی برای بانوان سرپرست خانوار می توان استعداد و خلاقیت های بانوان را نیز در نظر گرفت و از ایده ها و محصولات نوآور بهره بهرداری مطلوب نمود.

اسکندری اتکریم بانوان و مشارکت این افراد در فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را ضروری دانست.

عضو شورای اسلامی شهر کرج کارآفرینی و فروش محصولات تولیدی می تواند بسیاری از مشکلات زنان سرپرست خانوار را مرتفع نماید و با ایجاد خودباوری در این افراد زمینه اشتغال با شرایط بهتر محیا خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج تاکید داشت : با توجه به روزهای پایانی سال و لزوم ایجاد درآمد توسط سرپرستان خوانوار برپایی بازارچه خوداشتغالی جهت فروش محصولات دست ساز بانوان سرپرست خوانوار توسط مسئولین شهری برپا شود تا زمینه اشتغال و درآمد زایی برای این افراد ایجاد گردد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*