یک نماینده مجلس:
حضور مردم پای صندوق‌های رای پشتوانه عظیمی برای نظام و دولتمردان است

روتیتر: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای پشتوانه عظیمی برای نظام و دولتمردان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، این نماینده مجلس گفت‌: مردم ما، مردم موقعیت‌شناسی هستند و با همه فشارهای اقتصادی، بیکاری و گرانی که به آنها فشار می‌آورد، می‌بینیم ۲۲ بهمن که می‌شود مردم به صحنه می آیند و حضور مردمی پای این نظام را نشان می‌دهند.

او با تاکید بر این‌که انتخابات خبرگان و مجلس، دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز هستند، گفت: ما با تبعیت از رهبری، ‌توانسته‌ایم در این منطقه پر از آشوب و تروریسم در امان باشیم. ان‌شاءالله مردم به تبعیت از رهبری در انتخابات هم حضور پیدا خواهند کرد. البته رقابت‌هایی که وجود دارد، خود به خود مردم را به صحنه می‌آورد.

بزرگواری افزود: پررنگ بودن حضور مردم در انتخابات، مردمسالاری دینی را به دنیا اعلام می‌کند و دشمنان ما هم می‌فهمند که ما بر اساس دموکراسی واقعی حرکت می‌کنیم. حضور مردم پای صندوق‌های رای،‌ پشتوانه عظیمی برای نظام و دولتمردان در مذاکرات، مبادلات تجاری و گفتمان‌های سیاسی به وجود می‌آورد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: مجلس خبرگان رهبری از آن جهت اهمیت دارد که بالاترین مقام نظام را تعیین و تایید می‌کند. مجلس شورای اسلامی هم در کشور از قدرت ویژه‌ای ما برخوردار است. تا مجلس نباشد،‌ دولت نمی‌تواند خیلی از اقدامات را انجام دهد. از این جهت، جایگاه مجلس، جایگاه ویژه‌ای است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*