برجی خبر داد:
طرح توسعه فضای سبز مساجد در دستورکار قرار گرفت

روتیتر: مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی شهرداری کرج از عملیاتی شدن طرح فضای سبز اطراف ‏مساجد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محسن برجی گفت : با توجه به اینکه مساجد موجود در هر محله به عنوان پایگاه اجتماعی آن محله محسوب می شود، به این منظور معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال و شروع سال جدید در نظر دارد با مشارکت و محوریت مساجد محلات مختلف موجود در ۱۲ منطقه شهرداری کرج، اقدام به توسعه و ترمیم فضاهای سبز محلات کند.

وی، اظهار داشت: این طرح در راستای مشارکت شهروندان در هفته درختکاری و روز درختکاری با محوریت مساجد و مشارکت شهروندان در ۱۲ منطقه شهرداری کرج انجام می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: مساجدی که تمایل به همکاری با شهرداری کرج برای توسعه فضای سبز در محلات خود دارند، لازم است درخواست کتبی از مسجد را به مدیریت اجتماعی شهرداری کرج واقع در بلوار بلال، ساختمان شهرداری مرکز، طبقه هفتم تحویل دهند تا پس از بررسی کارشناسانه اقدامات لازم برای مشارکت شهروندان با محوریت توسعه فضاهای سبز شهری انجام پذیرد.

برجی در ادامه تاکید کرد: مساجد می توانند درخواست کتبی خود را تا پنجم اسفند ماه به این مدیریت تحویل دهند تا مقدمات کار در روز ۱۴ اسفند ماه روز جمعه فراهم شود.

مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی شهرداری کرج در پایان متذکر شد: مساجد نیز می توانند پس از درخواست و تایید از سوی مدیریت اجتماعی شهرداری کرج، به شهروندان محله خود فراخوان دهند و از آنها دعوت کنند که در این روز جهت مشارکت در توسعه فضای سبز مسجد محله خود شرکت گسترده ای داشته باشند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*