رضوانی تاکید کرد:
زیباسازی فضای آرامستان بهشت علی (ع) در اولویت قرار گیرد

روتیتر: مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج بر زیباسازی فضای آرامستان جامع استان البرز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، غلامرضا رضوانی در بازدیدی که با معاونان سازمان آرامستان ها و پیمانکاران احداث آرامستان جامع استان البرز از این آرامستان داشتند از نزدیک در جریان روند پیشرفت آرامستان بهشت علی (ع) قرار گرفت و نقاط ضعف و قدرت عملکرد کارکنان را مورد بررسی قرار داد.

این مسئول با تاکید بر افزایش سرانه فضای سبز در آرامستان بهشت علی (ع) به منظور تقویت روحیه زائران اهل قبور گفت: کاشت سه هزار اصله نهال در این آرامستان اقدام مطلوبی است که تا کنون انجام شده است.

وی در خصوص جدول کشی، خیابان بندی، پیاده رو سازی و در نهایت محوطه سازی آرامستان اظهار داشت: با توجه به تسهیل در پیدا کردن مسیر زائران اهل قبور این عملیات اهمیت ویژه ای دارد و لازم است عملیات مذکور با جدیت پیگیری و اجرا شود.

مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری کرج افزود: پیگیری مجموعه بازی کودکان، سالن پذیرایی و برگزاری مسراسمات سوگواری، سالن های غسالخانه، فضاهای اداری، محل استقرار پزشکی قانونی، خریداری ماشین آلات مکانیزه و احداث قطعات آرامستان نیز در دستور کار قرار گیرد.

رضوانی در پایان سخنان خود بر ایجاد مقبره های خانوادگی تاکید کرد و افزود: ساخت این مقبره ها به منظور رفاه خانواده هایی که می خواهند در یک محل دفن شوند در هر آرامستانی ضروری است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*