به منظور آمادگی برای ایام نوروز؛
همایش کودک و ترافیک اسفندماه سا جاری برگزار می شود

روتیتر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از برگزاری همایش کودک و ترافیک در اسفندماه آتی خبر داد و گفت: این اقدام با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی از سوی معاونت به اجرا در می آید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، احمد افضلی گفت: قرار گرفتن در ایام نوروز و تعطیلات تابستانی افزایش ترددهای درون شهری و برون شهری را به همراه خواهد داشت که با توجه به قرار گرفتن شهر کرج و استان البرز در نقطه عبور تعداد زیادی از استان ها و شهرهای کشور، ایجاد حساسیت در مردم و افزایش دقت نسبت به مباحث حمل و نقل و ترافیک از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی بیان داشت: با همین رویکرد، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج نسبت به برگزاری همایشی با عنوان کودک و ترافیک در اسفندماه اقدام کرده است که مقدمات آن در حال اجراست.

این مسئول، به نقش ویژه کودکان در پیشگیری از خطرات و تصادفات اشاره کرد و اذعان داشت: اجرای طرح همیاران پلیس با آموزش و فرهنگسازی در کودکان، تاثیرات بسزایی در کاهش آمار تلفات و آسیب های ناشی از تصادفات داشته و اجرای همایش فوق با همین رویکرد در نظر گرفته شده است.

افضلی افزود: هماهنگی برای برگزاری این همایش طی برپایی جلسات مشترک کمیته آموزش با پلیس راهور شهر کرج در حال انجام است و طبق برنامه ریزی ها، همایش کودک و ترافیک و زنگ آماده باش همیاران پلیس برای ایام نوروز، در تاریخ هجدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، برای این همایش که به منظور آگاه سازی دانش آموزان نسبت به مقررات رانندگی و ترافیک شهری به اجرا در می آید، مسئولان مدیریت شهری کرج، آموزش و پرورش استان، پلیس راهور و برخی دیگر از مسئولان شهری و استانی دعوت به عمل خواهد آمد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*