غلامرضایی:
روان سازی ترافیک بلوار شورا از مطالبات جدی شهروندان کرجی بود

روتیتر: عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: روان سازی ترافیک در بلوار شورا یکی از مطالبات جدی شهروندان بود که با بهره برداری از رمپ اتصال باند تندرو به کندرو، محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حجت اله غلامرضایی گفت : مسیر دسترسی بلوارهای استقلال و خلج آباد به بلوار شورا روز گذشته طی مراسمی با حضور مسئولان شهری و شهروندان گشایش یافت و زیر بار ترافیک قرار گرفت و این مهم یکی از مطالبات دیرین ساکنین طی سالیان اخیر بوده است که با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اجرایی شد.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید نوروز و حضور شهروندان در خیابانها و هسته مرکزی شهر به منظور انجام خریدهای شب عید، گشایش این مسیر در روان سازی ترافیک را بسیار موثر دانست و اضافه کرد: همچنین ترافیک اطراف پل جانبازان و بلوار خلج آباد تا حد زیادی تعدیل می شود و شهروندان با خیالی آسوده قادر به تردد در این محور خواهند بود.

عضو پارلمان شهری کرج با بیان اینکه ترافیک و آلودگی هوا عرصه را بر سلامتی شهروندان و محیط زیست تنگ کرده است، بیان داشت: در دوره چهارم مدیریت شهری فعالیت های جهادی برای بازگشایی گره های کور ترافیکی صورت پذیرفته است که تقاطعات غیرهمسح پل حصارک و مکمل شهید سلطانی از نمونه های بارز آن هستند.

غلامرضایی گفت: در شرایطی که مشکلات درآمدی دامنگیر بسیاری از شهرداریهای کشور شده اما مدیریت شهری کرج با استفاده از فرمول های کارشناسی شده و عملکردی همسو با مبانی “اقتصاد مقاومتی” موفق به پشت سر گذاشتن گردنه های سخت و دشوار گردیده و عملکرد مثبتی را نیز به نمایش گذاشته است.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر کرج، بودجه ۹۵ این کلانشهر نیز رنگ و بوی اقتصاد مقاومتی به خود می گیرد و ضمن تلاش حداکثری برای کاهش هزینه های جاری و پرهیز از هرگونه اسراف و رخت و پاش، بر تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی متمرکز خوبی صورت پذیرفته است و سعی داریم قبل از به ثمر نشستن پروژه های کنونی، پروژه جدیدی کلنگ زنی نشود.

غلامرضایی در پایان همدلی و همزبانی را نیاز و لازمه اصلی جامعه در شرایط کنونی دانست و خاطر نشان کرد: تعریف و تحقق درآمدهای پایدار اقتصادی یکی از نیازهای اصلی و واقعی کرج در شرایط کنونی است و مسئولان شهری باید ضمن دل کندن از روزمرگی، به دنبال خلاقیت و نوآوری در خدمت رسانی باشند و از این گذر، به رفع موانع پیش روی توسعه پایدار این کلانشهر کمک نمایند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*