دیوار خاطره ها در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن اکران شد

روتیتر:فرمانده پایگاه بسیج شهید کلانتری سازمان پایانه های بار و مسافر کرج از اکران دیوار خاطره ها در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، عباس هاشمیان گفت تصاویر مربوط به دوران انقلاب با هدف تجدید خاطره و میثاق مردم همیشه در صحنه با امام (ره) خبرداد و افزود : این طرح با همکاری حوزه ۸ حضرت سید الشهدا شهرداری کرج، پایگاه بسیج شهید میررضی سازمان اتوبوسرانی، پایگاه بسیج شهید جهان آرا سازمان خدمات موتوری، پایگاه بسیج شهید ملک زاده سازمان تاکسیرانی، پایگاه بسیج شهید فرخنده بخت و پایگاه بسیج شهید کلانتری سازمان پایانه های مسافر و بار شهرداری کرج در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن در مسیر راهپیمایی اکران شد.

این مسئول با اشاره به برپایی ایستگاه نقاشی با محوریت انقلاب و انتخابات در مسیر راهپیمایی گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با دیگر پایگاه پنج ایستگاه فرهنگی ویژه کودکان در مسیر راهپیمایی در روز یوم الله ۲۲ بهمن پذیرای این عزیزان بود .

فرمانده پایگاه بسیج شهید کلانتری در پایان به حضور بسیجیان پایگاه شهید کلانتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره و بیان کرد: بسیجیان پایگاه شهید کلانتری با هماهنگی های بعمل آمده در این راهپیمایی حضور ویژه داشت.
1394-11-25-43213094

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*