قدردانی “دادگو” از مردم به پاس حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

روتیتر: رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج از مردم به پاس حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محمود دادگو صبح امروز و طی سخنانی در آغاز یکصد و پنجمین جلسه کمیسیون تلفیق پارلمان شهری کرج به خلق حماسه حضور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: در این مراسم باشکوه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و مردم و مسئولان باری دیگر با آرمان های شهداء و امام شهداء تجدید پیمان کردند.

وی ادامه داد: چشم جهانیان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به شهرهای ایران اسلامی دوخته شده بود و آنها از نزدیک شاهد فریاد اعتراض و شعارهای انقلابی اقشار ملت حزب الله علیه رژیم های اسکتباری بودند و دنیا باید بداند که آمریکا تا همیشه تاریخ شیطان بزرگ بوده و خواهد ماند؛ چرا که سران کاخ سفید به خودکامگی و غرور دچار شده و برای جان و مال دیگر ملت ها دیگر ارزش و احترامی قائل نیستند.

این مسئول شهری اضافه کرد: خیابانهای کرج در این روز مملو از جمعیت بود و مردم ولایتمدار به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و سران نظام در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته بودند تا ضمن تجدید پیمان دوباره با شهداء و امام شهداء، پایبندی خود به ارکان نظام در صحنه عمل به رخ جهانیان بکشند.

دادگو عنوان کرد: این حضور حماسی مقدمه ای برای حضور پرشور مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است و مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت اجتماعی خویش روانه صندوق های رای می شوند تا افرادی متخصص، متعهد، شجاع، با ایمان، دلسوز و انقلابی را برای پیگیری دغدغه های خویش روانه این مجالس نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: حضور در این راهپیمایی ها موجب تقویت وحدت، همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان می شود و صفوف یکپارچه مقاومت و ایستادگی در برابر قدرت های اسکتباری را حفظ می نماید. راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد پویایی و سرافرازی انقلاب اسلامی و هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود.

دادگو در پایان بار دیگر از مردم به پاس حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر به عمل آورد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*