رضایت ۸۲ درصدی مردم کمالشهر و حصارک از عملکرد اکبریان و کولیوند/ گشودن قفل ترافیک این منطقه بعد از ۲۰ سال با پیگیری های نمایندگان مجلس و احداث پل حصارک/ پایان تلخ نظر سنجی های دروغین

روتیتر: قفل ترافیک ۲۰ ساله حصارک و کمالشهر با پیگیری های نمایندگان کرج در مجلس؛ اکبریان و کولیوند و اقدام مدیریت شهری گشوده شد و این دو منطقه حساس و مهم شهرستان کرج پس از سال ها تحمل یکی از مهمترین معضلات جامعه یعنی ترافیک رها شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، همانگونه که در مقالات قبل و پیشتر نیز بر آن تاکید کرده بودیم ترافیک پل حصارک معضلی بود که بیش از ۲۰ سال موجبات نارضایتی مردم نیازمند و همیشه در صحنه و فهیم حصارک و کرج را فراهم آورده بود . به نحوی که جمعیتی بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر از این موضوع رنج می بردند و به معضل و خواسته آنها تبدیل شده بود.
پیگیری های چند ده ساله نمایندگان ادوار گذشته در مجلس به جز دوره فعلی یعنی نهم نیز به دلیل پافشاری و عدم تمکین دولت به جایی نرسید .
موضوع طوری دارای حساسیت شده بود که اعتراضات مردم کمالشهر و بخش بزرگی از منطقه حصارک و شرق کرج را معطوف به خود کرده بود.
پیگیری های مسوولان در ادوار گذشته طی ۲۰ سال گذشته جواب نداد .
دولت ها در هیچ دوره به رغم اینکه احداث پل حصارک در حوزه وظایف وزارت راه و شهرسازی بود هیچگاه حاضر نشدند بودجه لازم را برای رفع مشکل ترافیک بیش از ۴۰۰ هزار نفر از شهروندان و رفع یکی از مهمترین گره های کور ترافیکی کلانشهر کرج را اختصاص دهند .
چه آن زمان که احمدی نژاد بر مسند ریاست جمهوری بود و چه آن زمان که نمایندگان مجلس کرج در دهه ۸۰ مدعی ارتباط نزدیک با رییس جمهور های وقت بودند، هیچ کدام نتوانستند و یا شاید نخواستند که مشکل مردم فهیم و قانع مناطق شرق کرج در این حوزه حل شود.
رفع مشکل ترافیک دو دهه ای پل حصارک حتی در ۲۵۰۰ پروژه نیمه کاره ای که احمدی نژاد روی دست مردم نهاد، گنجانده نشد .
هرچه بود شعار بود . وعده بود. وعده بدون عمل . یا برخی از مسوولان چوب لای شهرداری و شورای شهر کرج میگذاشتند و یا فقط به شعار بسنده میکردند .
در دوره نهم نمایندگی مجلس ، اکبریان و کولیوند اما اوضاع به جهت منافع مردم تغییر کرد . نه چوب لای چرخ توسعه و پیشرفت کرج از طریق مدیریت شهری می گذاشتند و نه وعده ای که نتوانند به آن پاسخ دهند ، می دادند .
دست به کارهایی زدند کارستان . مفید و شفاف . حمایت تمام قد از رفع مشکلات مردم توشط دستگاه های اجرایی . حمایت از شورا و شهرداری کرج در انجام کارهای بزرگ و کلان حتی خارج از حوزه شهر کرج.
واقعیت آن است که احداث پل حصارک در حوزه وظایف شورا و شهرداری کرج نبود، اما مشکل مردم کرج بود . در این میان اما نمایندگان کرج در مجلس اکبریان و کولیوند با پیگیری های عملی و مجدانه خود و به جهت رفع یکی از مهمترین مشکلات شرق کرج که به جرات می توان گفت کل کلانشهر کرج را در گیر کرده بود ، نتیجه داد . و پل حصارک با پیگیری های مکرر و حمایت های بی شایبه اکبریان و کولیوند نمایندگان کرج در مجلس انجام و ماه ها زودتر از موعد مقرر به بهره برداری رسید .
رضایت مردم منطقه ۴۰۰هزار نفری منطقه شرق کرج از عملکرد نمایندگان
بیش از ۴۰۰ هزار نفر از مردم کرج به صورت مستقیم از افتتاح و ساخت پل حصارک منتفع و راضی شدند و به تبع آن از عملکرد نمایندگان کرج در مجلس نیز راضی تر شدند. عملا دیدند که نمایندگان کرج در دوره نهم (اکبریان و کولیوند) پیگیر واقعی مشکلات مردم در زمینه های مختلف هستند .
چراکه نه در دوره نمایندگی ر- ش این مشکل حل شد و نه در دوره موسوی و خلیلی و نه در دوره های دیگر . اما در دوره نمایندگی کولیوند و اکبریان یکی از بزرگترین مشکلات کرج در حوزه ترافیک که مهمترین و پر هزینه ترین حوزه خدمات دهی به مردم به شمار میرود ، حل شد.
چه کسی نبود که میان اتحاد نمایندگان در راستای حل مشکلات مردم کارشکنی و اختلاف افکنی کنند.
الان با سرعت بالای ۸۰ کیلومتر در ساعت می توان روی پل حصارک رانندگی کرد . در حالی که تا چند ماه پیش برای عبور از این منطقه حداقل می بایست ده ها دقیقه را وقت صرف میکرد.
پل حصارک بعد از بیست سال ناکامی پیگیری افراد و مسوولان مختلف ، با پیگیری های نمایندگان کرج و اقدام مدیریت شهری ساخته و به بهره برداری رسید .
البته این تنها بخشی از عملکرد نمایندگان کرج در رفع مشکلات این منطقه است اما یکی از شاخص هایی است برای نشان دادن واقعیتی که هیچگاه نظرسنجی های جعلی نمی تواند مخدوش شود.
این بهترین معیار و نقطه عطف برای انطباق نظرسنجی ها و راستی آزمایی نظر سنجی های مغرضانه و بچه گانه برخی از رسانه ها است . بر همین اساس پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر با استفاده از متد روز دنیا و به کار گیری افراد خبره ،بی طرف و مدل های آماری همچون ahp و چند معیاره و اتکا اساسی به نظرات لایه های مختلف جامعه و شهروندان بدنه اجتماع فهیم کرج و کمالشهر اقدام به نظر سنجی منطقه ای کرده است.
نظرسنجی های واقعی ، میدانی بااستفاده از چارچوب های علمی نشان می دهد که ۸۲ درصد مردم منطقه شرق کرج و حصارک از عملکرد و پیگیری مجدانه نمایندگان کرج در مجلس رضایت دارند.
این تنها نظر سنجی بخش شرق کرج است . در مقاله و پایش و پژوهش اول به رضایت ۷۹ درصدی مردم فردیس دست یافتیم که منشعب شده از تلاش های نتیجه بخش نمایندگان کرج در شهرستان شدن فردیس ، احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی فردیس ، احداث پل شهدای ارتش ، استقرار ادارات خدمات رسان در کمترین زمان ممکن که خواسته دیرینه مردم منطقه ۵۰۰ هزار نفری فردیس بود ، است ،

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*