شادمانه عید انقلاب
آملی‌لاریجانی: مردم ایران محکم پای ارزش‌های الهی ایستاده‌اند

روتیتر: رئیس قوه قضائیه گفت: مطمئنم مردم در انتخابات پیش رو با شکوه حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت:‌ خوشبختانه همانطور که مشاهده می‌کنید هر سال مردم با شکوه‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می‌یابند.

رئیس دستگاه قضایی اظهار کرد: مردم ما پای ارزش‌های الهی محکم ایستاده‌اند و همواره در تمامی صحنه‌ها حضور قوی و قاطعی دارند و ان‌شاءالله تا زمانی که این حضور و لطف الهی وجود دارد هیچ کشوری و هیچ سلطه‌ای نمی‌تواند علیه انتخابات ما اقدام کند.

آملی‌لاریجانی افزود: مردم با صلابت و ایستادگی از نظام خودشان دفاع و حمایت می‌کنند و تا زمانی که این حمایت‌ها وجود دارد نظام جمهوری اسلامی ایران قوی‌تر، مقتدرتر و باصلابت‌تر در صحنه بین‌المللی ایستاده است.

وی بیان کرد:‌ همانطور که مشاهده می‌کنید در منطقه و دنیا، نظام جمهوری اسلامی ایران حرف برای گفتن دارد و باید مورد ملاحظه قرار گیرد. یکی دیگر از پیام‌های این حضور مردم، برای کشورهای سلطه‌گر این است که هیچ گاه نظر سوئی به این مردم و به این کشور نداشته باشند.

وی گفت: این حضور یک پیام نیز برای ما مسئولان دارد و آن این است که حضور مردم فهیم و بصیر در صحنه باید از سوی مسئولان پاسخ داده شود و خدمت بیشتری به مردم صورت گیرد. زیرا خدمت بیشتر به مردم اقتضای این حضور است.

آملی‌لاریجانی در رابطه با انتخابات پیش رو ادامه داد: انتخابات نیز مانند حضور مردم در راهپیمایی ان‌شاءالله با شکوه برگزار می‌شود و با حضور مردم کسی که مورد انتخاب ملت قرار دارد به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان راه می‌یابد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نقش این حضور موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است و مطمئن هستم که مردم در انتخابات با شکوه حضور می‌یابند.

وی گفت: انتخابات بر اساس ارزش‌های الهی و معنوی استوار شده است. یک رکن، مردم سالاری دینی حضور مردم و رکن دیگر ارزش‌های الهی است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*