حجت الاسلام ابوترابی فرد سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن کرج است

روتیتر: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز از مردم استان خواست در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری پرشور داشته باشند و اعلام کرد سخنران راهپیمایی نیز حجت الاسلام ابوترابی فرد نائب رییس مجلس است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حجت الاسلام ابوترابی فرد گقت :اینک در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در طلیعه فجر سی و هشتمین بهار « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» ملت شجاع و رشید ایران اسلامی همه با هم با اراده‌های پولادین و عزمی راسخ، استوار و پابرجا به استواری البرز، با گام‌هایی بلند به بلندای حقیقت تاریخ، در صفوفی متحد و یکپارچه، همدل، همگام و همصدا، لبیک‌گویان به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن با آرمان‌های والای امام راحل عظیم‌الشأن و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و راه شهدا و امام شهیدان را ادامه می‌دهند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز از همه اقشار و آحاد مختلف مردم وفادار به انقلاب اسلامی به منظور حضوری پرشور، فعال، گسترده و آگاهانه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن که روز پنج شنبه ساعت ۹ صبح در همه شهرهای استان برگزار می‌ شود دعوت به عمل می آورد.

در ادامه این اطلاعیه مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان کرج به این شرح اعلام شده است. مسیر اول، چهارراه امام (ره) (میدان کرج) – میدان شهدا – میدان سپاه – بلوار جمهوری اسلامی – میدان جمهوری اسلامی، مسیر دوم میانجاده – سه راه رجایی شهر – میدان میدان سپاه – بلوار جمهوری اسلامی – میدان جمهوری اسلامی و مسیر سوم فلکه اول رجایی شهر، بلوار ماهان، میدان جمهوری اسلامی است.

سخنران این مراسم حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد نائب رییس مجلس شورای اسلامی است و ویژه برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن در میدان جمهوری اسلامی کرج ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*