بسته‌های تبلیغاتی و فرهنگی به مسافران نوروزی در کرج ارائه می‌شود

روتیتر: شهردار کرج از ارائه بسته‌های تبلیغاتی و فرهنگی به مهمانان نوروزی در کرج در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، علی ترکاشوند گفت با اشاره به اینکه پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج در یکی دو سال نمونه برتر پایگاه کشوری شده است، اظهار داشت: در طول سال شورای شهر با هماهنگی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز و فرمانده سپاه امام حسین(ع) شهر کرج برای کل پایگاه‌های بسیج سطح شهر کرج اعتباراتی برای برنامه‌های مختلف فرهنگی در نظر می‌گیرند.

وی با اشاره به مراسم پیاده‌روی اربعین در عراق، گفت: امسال در این مراسم پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری شهر کرج و حوزه ۸ بسیج سیدالشهدا(ع) ستاد گمشدگان را برپا کردند که این عمل در سطح کشور نیز انعکاس خوبی داشت.

ترکاشوند افزود: در ستاد امر به معروف ‌و‌ نهی از منکر نماینده مقام معظم رهبری در استان البرز و شورای فرهنگ عمومی نیز از اقدام پایگاه بسیج شهید سلطانی و حوزه ۸ بسیج سیدالشهدا(ع) شهرداری شهر کرج در پیاده‌روی اربعین تشکر کردند.

این مسئول ارشد شهری با اشاره به اقدامات انجام شده در ستاد اربعین، گفت: در این ستاد ۱۰۰ هزار بطری آب، ۲۵۰۰ کیلوگرم کیسه زباله برای جمع‌آوری زباله‌های مسیر پیاده‌روی اربعین و کنسرو توزیع شد که همه از مبدا تهیه شده بودند.

شهردار کرج با بیان اینکه پایگاه بسیج شهید سلطانی و حوزه ۸ سیدالشهدا همکاری بسیار خوبی در جابجایی زائرین در مراسم اربعین داشتند، افزود: با همکاری سازمان اتوبوس‌رانی، ۱۵۰ اتوبوس و ۳۰۰ راننده اتوبوس به منظور جابه‌جایی زائرین کربلای معلی به کشور عراق اعزام شدند.

ترکاشوند با اشاره به مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و شهدای انقلاب اسلامی که به همت پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج و حوزه ۸ بسیج سیدالشهدا(ع) در ۱۴ بهمن سال جاری برگزار شد، گفت: این پایگاه در طول سال به مناسبت‌های مختلف تاسوعا، عاشورا، اربعین، روز قدس، یوم‌الله دهه فجر، هفته بسیج و هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلف و متنوعی را برگزار می‌کند.

وی افزود: پایگاه بسیج شهید سلطانی و حوزه ۸ سیدالشهدا (ع) برای ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌هایی را نیز در نظر گرفته‌اند.

شهردار کلانشهر کرج با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز، گفت: برای استقبال از بهار نیز پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج و حوزه ۸‌بسیج سیدالشهدا(ع) با هماهنگی سازمان فرهنگی و ورزشی، معاونت فرهنگی و حوزه خدمات شهری برنامه‌ای برای استقبال از میهمانان نوروزی در نظر گرفته‌اند و بسته‌هایی تبلیغاتی و فرهنگی را برای ارائه به مهمانان نوروزی تهیه کرده‌اند.

این مسئول در پایان افزود: برای سال جدید نیز برنامه‌هایی به مناسبت روز طبیعت پیش‌بینی شده است که در زمان مقرر به اجرا در می آید.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*