۶ کاندیدای نسبتا مدعی مجلس در کرج که در دور اول رد شده بودند دوباره تایید صلاحیت نشدند/ قانون:کسانی که در دو مرحله رد شده اند دیگر حق اعتراض ندارند /واکنش منفی مردم کرج نسبت به دروغ پردازی های یک کاندیدای «آقا»/تایید صلاحیت افراد رد شده کتبی اعلام می شود

روتیتر: ۶ کاندیدای نسبتا مدعی مجلس در کرج که در دور اول بررسی صلاحیت ها رد صلاحیت شده بودند ، همگی دوباره رد صلاحیت شده یا عدم احراز شدند. و تقریبا از گردونه اصلی انتخابات خارج شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،این در حالی است که هیات مرکزی شورای نگهبان در البرز صلاحیت ۳۰ نفر از کاندیداها را که در مرحله اول رد یا عدم احراز شده بودند تایید کرده است .
با این حال اما اسم این کاندیداهای مجلس در کرج که خود را دارای شانس می دانستند، در بین تایید صلاحیت شدگان نیست.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به نقل از منابع آگاه ۶ نفراز کاندیداهای مجلس درکرج که در دور اول بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان شهرستان کرج رد صلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت شده بودند ، در این مرحله از سوی هیات نظارت مرکزی استان نیز اعتراضشان رد و دوباره رد صلاحیت و یا عدم احراز شده اند.
این در حالی است که برخی از این کاندیداهای رد صلاحیت شده کرج اقدام به شایعه پراکنی مبنی بر تایید صلاحیت ، کرده اند اما واقعیت این است که هیچ کدام تایید صلاحیت نشدند،
در همین حال یکی از مدیران ارشد وزارت کشور در خصوص امکان اعتراض مجدد این کاندیداهای رد صلاحیت شده گفت: اگر در هر دو مرحله رد صلاحیت شده باشند دیگر امکان اعتراض ندارند و از گردونه انتخابات خارج می شوند.
در همین راستا شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی از کاندیداهای رد صلاحیت شده به رغم تلاش برای انتشار و القا تایید صلاحیت ، نتوانسته اند مانع ریزش کامل و وقوع کمای مطلق در تیم و ستاد انتخاباتی خود شوند.
یک کاندیدای« آقا » ( منظور جنسیت است) از جمله این افراد است ، که نزدیکانش در تلاش هستند با دروغ پردازی های نخ نما شده مانند تایید صلاحیتم را گرفته ام و در مسیر تهرانم ، مانع از فروپاشی توهمات ساختگی خود مبنی بر داشتن شانس بالا در انتخابات مجلس کرج شوند.
اما نکته قابل توجه اینکه این افراد در صورت تایید صلاحیت شانس چندانی برای پیروزی در انتخابات نداشتند که در مقالات بعدی به تحلیل آنها می پردازیم .
واقعیت آن است که در کارزار مجلس شورای اسلامی به دلیل اهمیت مضاعفی که این قوه نسبت به سایر قوا دارند و بارها رهبری معظم انقلاب مدظله العالی و سایر بزرگان و دلسوزان نظام کشور دپست داشتنی و عزیزمان ایران بر آن تاکید داشته اند ، جای هرکسی نیست که بخواهد بدون تجربه و دانش و بدون آزمون پس دادن عملی و صرفا با اتکا به هزینه های میلیاردی و پوستر و .. رای بیاورد و وارد مجلسی شود که در راس امور است . مجلس جای بهترین ها با تجربه ها و با دانش ها است ، نه ….

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*