با اعتباری بالغ بر ۶۷۰ میلیون ریال؛
پارک کلکسیون در منطقه ۹ کرج به مرحله بهره برداری رسید

روتیتر: پارک کلکسیون در منطقه ۹ کرج به مرحله بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حسین عطایی بیان کرد: پروژه‌های خدماتی و عمرانی سطح منطقه ۹ شهرداری کرج با هدف توسعه، ارتقاء خدمات رسانی و افزایش رضایت شهروندان اجرایی می شود.

سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج اظهار داشت: بر این اساس با همت حوزه فضای سبز منطقه عملیات احداث پارک محله ای کلکسیون در محدوده دولت آباد خیابان شهید صمیمی در دستور کار قرار گرفت که در حال حاضر به اتمام رسیده است.

عطایی افزود: اجرای عملیات پیاده‌روسازی در پارک کلکسیون به متراژ ۷۸۵ مترمربع از ابتدای سال جاری آغاز شد که با تلاش بی وقفه نیروهای عمران و فضای سبز منطقه در کوتاه‌ترین زمان به اتمام رسید.

این مسئول گفت: عملیات احداث این پارک با اعتباری بالغ بر ۶۷۰ میلیون ریال به مرحله بهره برداری رسیده و اقداماتی نظیر کاشت درخت، گل و گیاه و نصب مجموعه بازی کودکان، ست تندرستی، نیمکتها، سطلهای زباله و پایه چراغهای نیز در آن به اجرا درآمده است.

وی خاطر نشان کرد: پیاده‌روهای این پارک نیز با هدف ارتقای کیفیت و مناسب سازی معابر و با در نظر گرفتن نکات مهندسی و ایمنی برای استفاده تمامی شهروندان به خصوص جانبازان و معلولان طراحی شده است.

سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج یادآور شد: عملیات بهسازی، احداث پارکها و توسعه فضای سبز یکی از مهمترین دغدغه های این منطقه و مدیریت شهری کرج در راستای ارتقای خدمت رسانی به شهروندان می باشد که می توان آن را عاملی کلیدی در سلامت روحی و روانی شهروندان دانست.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*