دروغ پردازی کاندیدای آقا رد صلاحیت شده در کرج : تایید صلاحیتم را با لابی و .. گرفته ام / شورای محترم نگهبان لطفا ورود کنید

روتیتر: یک کاندیدای آقا رد صلاحیت شده در کرج مدعی شده است که تایید صلاحیتش را با استفاده از لابی های خارج عرف و سایر روش ها اخذ کرده است .
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به نقل از منابع آگاه این کاندیدای« آقا» که در دور اول در هیات نظارت شهرستان کرج رد صلاحیت شده است ، در چند جلسه انتخاباتی در حلقه های اول و دوم خود بیان داشته که به رغم رد صلاحیت در دور اول بررسی صلاحیت ها تایید صلاحیتش را پیش از اعلام رسمی دور اول اعتراضات از سوی شورای نگهبان که مقرر است در روز ۱۶ بهمن یعنی چند روز دیگر اعلام کند ، گرفته است .
وی در تشریح روند اخذ صلاحیت خود از سوی شورای نگهبان، اذعان کرده که با لابی و سایر روش ها که این رسانه از بیان آن خود داری می کند، را گرفته است . ادعاهای دروغین این کاندیدای آقا رد صلاحیت شده کرج در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور دهم گرچه از سوی هیچ کس پذیرفته نشده و شنیده های منابع ما حکایت از آن دارد که حتی افراد نزدیک به این کاندیدا این ادعای وی را شوخی و دروغی بیش ندانسته اند و به وی اعتراض کرده اند ، اما شورای محترم نگهبان می بایست با حساسیت بیشتری صلاحیت این کاندیداهای رد صلاحیت شده را که از هم اکنون اقدام به تخریب چهره ارکان نظام و نهادهای مهم و حیاتی همچون شورای نگهبان می کنند، را بررسی کند .
چه شورای محترم نگهبان همواره به حق نگهبان قاطع و بدون مماشات در حفاظت و مراقبت از اسلام و قانون اساسی بوده و هست و عملکردش مانع از بروز بسیاری از خطرات و بدعت ها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است . شاید شورای نگهبان در سایر نظام های سیاسی به این شکل تعریف خاصی نداشته باشد اما در نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از ارکان موثر و مفید بوده است تا انحراف و یا فتنه ای ایحاد نشود و ریشه ندواند.
این دست کاندیداها و افراد اما همواره نه تنها به دنبال حفظ اندک جایگاه خود بوده اند و به هر قیمت و هر دلیل ممکن حتی تخریب چهره ارکان نظام و باورهای واقعی مردم ، متعهدان و مسوولان ، بلکه برای رسیدن به مقاصد نه چندان مشروع خود از هیچ اقدامی پرهیز نمی کنند.
غافل از این حقیقت که رسیدن به مقاصد مشروع نیازی به ابزار و تبلیغات نا مشروع ندارد .بهره گیری از وسیله های نا مشروع بی شک یک ریشه در اهداف و دستیابی به منافع نامشروع دارد . چه بخواهیم چه نخواهیم. گرچه ماکیاول را نشناسیم و اعتقادی به آن نداشته باشیم . خروجی همان است که نباید باشد ؛ ذبح منافع مردم و نظام به هر قیمت ممکن برای رسیدن به اهداف شخصی و رانتی .
بر این اساس است که مردم همواره از شورای محترم نگهبان اتتظار دارند که همچون همیشه بدون مماشات خط قرمزی بر رشد این افراد با این تفکر شود . کاندیدای آقا رد صلاحیت شده در کرج هرگز نمی تواند در صورت محال نماینده مردمی و مدرس گونه ای برای نظام و کرج باشد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*