صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گلستان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان با حضور استاندار گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، فرمانده لشکر ۳۰ پیاده گرگان در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرموده مقام معظم رهبری، ارتش خداست.

منصور خمری تصریح کرد: ارتش در سالی که از سوی فرماندهی معظم کل قوا، مزین به «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» شد یکپارچه و متعهد، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب است.

وی بیان داشت: تامین امنیت، آرامش و اقتدار از ضروری‎ترین اسباب تعالی نظام است که این مسئولیت خطیر به عهده نیروهای مسلح خصوصا ارتش انقلاب اسلامی گذارده شده است.

ارتش پیشینه درخشانی در پیوند با ولایت دارد/ تقدیم بیش از ۴۹ هزار شهید به شجره طیبه انقلاب

فرمانده لشکر ۳۰ پیاده گرگان با اشاره به اینکه ارتش در تعالی صنعتی، سیاسی و اقتصادی نیز در تلاش است، خاطرنشان کرد: ارتش پیشینه درخشانی در پیوند با ولایت دارد که این مهم با تقدیم ۴۹ هزار و ۶۰۰ شهید در راه انقلاب، ولایت و تعالی نظام اسلامی نشان داده شده است.

خمری با اشاره به وصایای شهدای گرانقدر انقلاب متذکر شد: وصیت اکثر شهدا این بود که امام را دعا کنید، از خط امام پیروی کنید و پیرو راه ولایت و ائمه اطهار (ع) باشید تا حرکت در خط ولایت سبب خط شهادت شود.

وی با بیان اینکه تبعیت از فرامین ولایت توانسته ارتش جمهوری اسلامی ایران را به جایگاه افتخارآفرینی عزت دهد، اذعان کرد: رمز موفقیت ارتش در اطاعت از امام خامنه‎ای است و همه سربازان و همرزمان ما در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و مرزبانی اعلام می‎کنند که از فرمانده کل قوا سید علی خامنه‎ای تنها یک اشاره و از ما به سر دویدن.

در مراسم صبحگاه مشترک از پنج خانواده شهید با اهدای لوح و هدیه و از ۱۰ خانواده جانباز با اهدای نشان افتخار و لوحی تقدیری تجلیل شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*