واکنش اعضای شورای اسلامی شهر فردیس به اقدام پارلمان اروپا

اعضای شورای اسلامی شهر فردیس اقدام پارلمان اروپا مبنی بر درخواست از اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به تروریستی این اتحادیه را محکوم کردند.

به گزارش روتیتر ، اعضای شورای اسلامی شهر فردیس در پی درخواست خصمانه پارلمان اروپا از اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به تروریستی اتحادیه اروپا، در پیامی اقدام پارلمان اروپا را محکوم کردند که متن این پیام به شرح زیر است؛

طرح اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران بعنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا در مجلس به جریان افتاد. کلیه کشورهای عضو «اتحادیه اروپا» که مبادرت به اعلام نام سپاه بعنوان سازمان تروریستی نمایند و کلیه نیروهای نظامی وابسته و سازمان‌ها و نهادهای این نیروها مشمول خواهند بود.

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی بازوی قدرتمند ملت‌های ستم‌دیده و مهمترین عامل سرکوب تروریسم در منطقه غرب آسیاست، اروپا اثبات کرده که اراده مستقلی ندارد و دنباله روی صهیونیست‌هاست. لذا همان‌قدر که آمریکا غیرقابل اعتماد است اروپا هم غیرقابل اتکا است.

اقدام پارلمان اتحادیه اروپا در تصویب درج نام سپاه مقتدر افتخارآفرین، در فهرست گروه‌های تروریستی، نشان از موفقیت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف و نگرانی آنها از تأثیر تفکر جهادی سپاه و اثرگذاری اقدامات راهبردی این نهاد مردمی درمقابله با شرارت‌های پنهان و آشکار استکبار جهانی است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*