بیانیه مدیریت شهری محمدشهر در محکومیت اقدام اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

خبر محمدشهر: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محمدشهر در محکومیت اقدام پارلمان اروپا و در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش روتیتر ، متن این بیانیه بدین شرح است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی مسلح قانونی جمهوری اسلامی ایران است و تروریست معرفی نمودن نیروی مسلح ایران از سوی دولت های تروریست پرور،چه مضحک است در حالی که تشکیل نطفه حرام داعش، کشته شدن میلیون ها انسان مظلوم در جنگ ویتنام،حمله به عراق و افغانستان و به شهادت رساندن و مفقود شدن صدها هزار تن از مسلمانان لکه های ننگینی بر دامن غرب است.

امروز اگر استکبار جهانی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را نشانه گرفته است بیانگر این است که سپاه توانسته است با اتکا به اقتدار معنوی ، سیاسی و فناوری خود دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و شیطانی اش ناکام بگذارد و اگر امروز استکبار جهانی نمی تواند به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران حتی خیال تعرض در سر داشته باشد از قدرت تسلیحاتی و اقتدار معنوی سپاه در هراس است.

مدیریت شهری محمدشهر این اقدام بی‌اساس را عاملی در ایجاد ناامنی و نقض آرامش و صلح در منطقه حساس غرب آسیا و تجاوز به حق حاکمیت و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران می داند و اعلام می‌داریم که همانند گذشته، دست در دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه از نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*