الحاق شناورهای پیشرفته به ناوگان دریایی مرزبانی/ ‌مرزبانی به پهپاد مجهز شد

فرمانده مرزبانی فراجا گفت: با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح‌ و وزارت دفاع و پشتیبانی‌ شناورهای پیشرفته به مجموعه مرزبانی افزوده می‌شود.

به گزارش روتیتر : سردار سرتیپ ستاد احمد علی گودرزی ظهر امروز در بازدید از یگان‌های مرزی و ساحلی بوشهر اظهار داشت: یکی از رویکردهای مرزبانی تقویت امکانات الکترونیکی و اپتیکی و رصد و پایش مرزها با استفاده از هوشمندسازی مرزهاست.

وی خدمات مرزبانی را جهادی دانست و افزود: امروز سربازان ولایت در مرزبانی با روحیه جهادی و انقلابی و با تمام توان برای امنیت مرزها و مبارزه جدی با قاچاق‌های سازمان یافته و مبارزه با تروریسم تلاش خواهند کرد.

بیشتر بخوانید

فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به تجهیز مرزبانی به تجهیزات پهپادی تصریح کرد: استفاده از پهپاد در راستای پایش مرزها می‌تواند در ارتقا توان عملیاتی و مأموریتی و صلابت مرزبانی مؤثر باشد که در این زمینه اقداماتی در حال انجام است.

گودرزی،  خدمت به مردم و مرزنشینان را یک افتخار دانست و خاطر نشان کرد: مرزبانان در راستای تأمین امنیت مرزها، استیفای حقوق مرزنشینان شبانه‌روز تلاش و فعالیت می‌کنند.

وی از تجهیز مرزبانی به شناور پیشرفته در مرزهای ساحلی خبر داد و گفت: با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح‌ و نیز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمینه الحاق شناور پیشرفته مرزبانی اقدامات مؤثری صورت گرفته که ان‌شاءالله با افزایش شناورهای پیشرفته به مجموعه مرزبانی کمک شایانی در این زمینه شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*