گرمخانه کرج از ۲۵ آبان باز شده است

مسئول گرمخانه‌های شهرداری کرج با اشاره به اینکه گرمخانه آقایان از ۲۵ آبان باز شده، گفت: معمولا این مجموعه از ساعت ۵ عصر تا ۸ صبح به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و تا اوایل بهار هم فعال است.

به گزارش روتیتر: بهنام مهدلو با  اشاره به اینکه  در حال حاضر دو گرمخانه در کرج فعال است که یکی از آنها به بانوان و دیگری به آقایان خدمات رسانی می‌کند، اظهار کرد: گرمخانه بانوان در پارک شهید چمران ۴۰ نفر ظرفیت و گرمخانه آقایان در میدان شاه عباسی هم ۱۲۰ نفر ظرفیت تختی دارد.

وی ادامه داد: البته امسال با مرمت و اصلاح بخشی از فضای گرمخانه آقایان، ظرفیت کف خوابی آن تا ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده و این امکان وجود دارد که در روزهای خیلی سرد و در زمان بارندگی، به ۱۵۰ نفر خدمات ارائه شود.

این مسئول با بیان اینکه مرمت و بازسازی گرمخانه بانوان هم به طور کامل انجام شده، اضافه کرد: به دلیل شرایط خاص بانوان، گرمخانه پارک شهید چمران در تمام طول سال باز است و هیچ محدودیتی در پذیرش مراجعان ندارد.

مهدلو توضیح داد: هرچند پذیرش گرمخانه آقایان ۲۴ ساعته نیست ولی در زمان بارش‌ درهای این مجموعه هم در تمام طول شبانه روز به روی مراجعان باز است.

مسئول گرمخانه‌های شهرداری کرج با اشاره به اینکه گرمخانه آقایان از ۲۵ آبان باز شده، گفت: معمولا این مجموعه از ساعت ۵ عصر تا ۸ صبح  به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و تا اوایل بهار هم فعال است.

 وی با اشاره به امکاناتی که در اختیار مراجعه کنندگان گرمخانه‌های کرج قرار می‌گیرد، توضیح می‌دهد: یک وعده شام گرم، یک وعده صبحانه، لحاف و متکای تمیز، لباس زیر، لباس خواب و وسایل استحمام از جمله خدماتی است که به مراجعین داده می‌شود.

 وی تاکید کرد: بیشتر کارتن خواب‌هایی که به گرمخانه ها مراجعه می‌کنند به نوعی مشتری ثابت این مراکز حساب می‌شوند و هر یک لباس‌های فرم کد گذاری شده خود را دارند چون اگر غیر از این باشد احتمال انتقال بیماری‌های مختلف بین آن‌ها افزایش می باید.

وی با اشاره به اینکه بیشتر کسانی که به گرمخانه‌ها مراجعه می کنند کارتن خواب یا در راه مانده هستند، توضیح داد: معتادین متجاهر به دلیل شرایط خاصی که دارند کمتر از مراجعه به گرمخانه ها استقبال می کنند و ترجیح می دهد شب را در خیابان به صبح برسانند.

مهدلوبا اشاره به شرایط مناسب گرمخانه‌های کرج توضیح می‌دهد: خوشبختانه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به مراجعه کنندگان گرمخانه‌های کرج اندیشیده شده و امیدواریم مددجویان زمستان امسال را با مشکلات کمتری سپری کنند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*