طرح پاکسازی محله به محله به حصارک بالا رسید

سیروس کاشی از طرح جهادی تنظیف معابر با هدف جلب رضایت شهروندان خبر داد.

معاونت خدمات شهری طی گفتگویی با روابط عمومی منطقه گفت: در راستای زیباسازی منظر شهری و حذف آلودگی های بصری همچنین جلب رضایت شهروندان طرح جهادی پاکسازی معابر این منطقه طبق برنامه زمان بندی شده آغاز شده است.

کاشی از طرح جهادی تنظیف معابر در محله حصارک بالا خبرداد وافزود : با اجرای این طرح خاک نخاله و ضایعات موجود در سطح منطقه نیز جمع آوری خواهد شد تا زیبایی چهره شهر افزایش یابد.

وی با بیان اهمیت فعالیت های حوزه خدمات شهری گفت: بدون تردید یکی از مهمترین وظایف مدیریت شهری ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در حوزه خدمات شهری است

معاونت خدمات شهری منطقه با بیان اینکه رفاه شهروندان ازجمله وظایف مهم مدیریت شهری است، افزود: تلاش مسئولان جهت خدمت‌رسانی بهینه به شهروندان در راستای وظایف آنان صورت می‌گیرد. 

کاشی گفت: با شروع فصل تابستان وافزایش گرما مشکلات زیست محیطی نیز به اوج خود می رسد. جمع آوری زباله ها، شستشوی مخازن زباله و رفت و روب محله بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می کند چراکه با کمی وقفه در ارائه اینگونه خدمات معضلات و مشکلات زیست محیطی فراوانی به وجود می آید که امکان دارد سلامتی شهروندان را به خطر انداخته و باعث نارضایتی آنها شود، تلاش داریم با استمرار این طرح ها در محلات منطقه گام های موثری جهت رضایتمندی شهروندان برداریم.
 
وی در پایان افزود: انجام اینگونه اقدامات گامی جهت بهبود وضعیت فضای شهری و ایجاد رضایتمندی در شهروندان می باشد.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*