اِلمان «نشیمن آجری و چتر» در مهرشهر و حصارک جانمایی و نصب شد

در راستای بهره‌گیری از المان‌های متنوع و کاربردی در حوزه مبلمان شهری اِلمان نشیمن آجری و چتر در محل گذر سبز بلوار دانش مهرشهر و پارک نرگس حصارک جانمایی و نصب‌ شده است.

به گزارش روتیتر ، نقش مبلمان و المان‌های شهری در خدمت‌رسانی به شهروندان هر شهر بر کسی پوشیده نیست؛ اما گذشته از امر خدمات‌رسانی، حفظ هویت و زیبایی سیمای شهری نیز از اولویت‌های بالایی برخوردار است.

طراحی المان‌های شاخص علاوه بر زیبایی فضاهای شهری، کیفیت آن‌ها را نیز ارتقا می‌دهد و این کیفیت بر ذهن و روان شهروندان نقش بسته و بر حس مکانی و خاطرات آن‌ها نیز تأثیرگذار است.
بر پایه این گزارش در راستای بهره‌گیری از المان‌های متنوع و کاربردی در حوزه مبلمان شهری اِلمان «نشیمن آجری و چتر» در محل گذر سبز بلوار دانش مهرشهر و پارک نرگس حصارک جانمایی و نصب‌ شده است.
اِلمان  نشیمن آجری و چتر با استفاده از متریال فلز، آجر، چوب طراحی و ساخته‌شده و جهت ایجاد تنوع بصری و زیباسازی محیط در جداره‌های بیرونی آن از تونالیته‌های رنگی شاد استفاده‌ شده است.
گفتنی است اداره طراحی شهری و مبلمان در سال گذشته از  اِلمان نشیمن آجری و چتر سه مورد در محل‌های پارک نبوت – بلوار جمهوری و ابتدای خیابان قائم جانمایی و نصب‌ کرده است.

l

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*