پارک محله‌ای «سراج» تا پایان شهریور افتتاح می‌شود

مدیر منطقه دو شهرداری کرج پیشرفت فیزیکی پارک محله‌ای «سراج» را ۸۰ درصد اعلام کرد و گفت: این پارک در نیمه اول امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روتیتر: مرتضی شریف کاظمی ، در خصوص آخرین وضعیت پارک محله‌ای سراج که در محله کم برخوردار نوروزآباد در حال احداث است، گفت: عملیات عمرانی و اجرایی این پارک سال گذشته آغاز شده و با تلاش  صورت گرفته، با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل است.

شریف کاظمی عنوان کرد: در این پارک که در محله نوروزآباد قرار دارد، بخش‌های مختلفی شامل فضای سبز، ست تندرستی، فضای بازی کودکان، سیستم روشنایی برج نوری، مسیر پیاده‌رو و … قرارگرفته و پیش‌بینی می‌شود در نیمه اول امسال برای رفاه حال شهروندان به بهره‌برداری رسد.

وی بابیان اینکه پارک سراج در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع در حال اجرا است، گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد عرصه‌های سبز زمینه را برای ارتقای سلامت و نشاط شهروندان در منطقه فراهم کنیم.

شریف کاظمی به افزایش سرانه فضای سبز به‌عنوان یکی از وظایف شهرداری تأکید کرد و گفت: با احداث این پارک علاوه برافزایش سرانه فضاهای سبز شهری و بهره‌مندی شهروندان از این فضاها به مجموعه‌های تفریحی شهر نیز افزوده می‌شود.

 وی مشارکت و همکاری شهروندان در ایجاد فضای سبز مطلوب شهری را بسیار مؤثر دانست و افزود: رسیدگی به فضای سبز مطلوب با همکاری و مشارکت مردم علاوه بر زیبایی منظر شهری، رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است.

مدیر منطقه دو شهرداری کرج در ادامه از احداث پارک روستا نژاد به مساحت یک هزار و ۵۴ مترمربع در محله ترک آباد خبرداد و گفت: این پارک با پیشرفت ۴۵ درصدی دومین پارک محله‌ای است که در سطح منطقه توسط سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری کرج در حال اجرا است و تلاش می‌شود در کمترین زمان ممکن در اختیار شهروندان قرار گیرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*