حمایت آقازاده از تصمیم شورا در انتخاب “ترکاشوند”/مسیر توسعه کرج هموار است

روتیتر: مهندس آقازاده شهردار کرج از انتخاب ترکاشوند به عنوان شهردار جدید از سوی شورای شهر کرج حمایت کرد . وی که در شورای برنامه ریزی شهرداری کرج سخن می گفت ، ضمن مثبت و مفید ارزیابی کردن این انتخاب گفت : این انتهاب بهترین انتخاب و تصمیم شورای شهر کرج بود که می تواند مسیر توسعه کرج را هموار سازد.

به گزارش روتیتر، وی گفت :از انتخاب و تصمیم شورای اسلامی شهر کرج مبنی بر انتخاب علی ترکاشوند در سمت شهردار کرج، حمایت می کنم.

سید علی آقازاده که در شورای برنامه ریزی در جمع مسئولین و مدیران شهری سخن می گفت، ضمن عرض تبریک به شهردار جدید کرج، گفت: همه ما از انتخاب و تصمیم شورا در این خصوص حمایت می کنیم و دلیل آن نیز اعتماد داشتن به تصمیمات این نهاد مردمی است.
وی با بیان اینکه، ” از این تصمیم شورا خوشحال هستم ” عنوان کرد: در دولت محلی جدید تشکیل شده با مدیریت علی ترکاشوند به عنوان مشاور، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را همراهی خواهم کرد.
این مسئول، اذعان داشت: در قبال این اعتماد، انتظار می رود مدیران و بدنه مجموعه شهری با تلاش مضاعف خود رضایتنمدی شهروندان را به نحو احسن فراهم آورند.
آقازاده با بیان اینکه، همه اعضای منتخب شورای شهر متحد و منسجم در راستای توسعه و آبادانی شهر قدم برمی دارند، افزود:  بی شک با سطح گسترده ای از تعامل و همکاری ها میتوان نسبت به ساختن شهری ایده آل اقدام کرد.
وی، اذعان داشت: اعتقاد شورای اسلامی شهر و شهرداری، برنامه ریزی و سیاست گذاری های کارآمدی است که با بهره گیری از امکانات، ساختارهای شهری را تقویت و رضایت شهروندان مبنی بر دریافت خدماتی شایسته را جلب کند.
مسیر توسعه کرج هموار است
شهردار سابق کرج با اشاره به سابقه مدیریتی “ترکاشوند” در سمت شهردار کرج، اظهارامیدواری کرد: با آغاز بکار رسمی فعالیت شهردار جدید، مسیر توسعه کرج هموارتر از گذشته شود.
آقازاده با بیان اینکه، ساز و کارهای توسعه و عمران شهری در حال حاضر نسبت به دوره های اخیر آماده تر است، گفت: شهردار جدید کرج به واسطه شناختی که از شهر دارد، می تواند برنامه های کلانی را در خصوص ارتقاء کرج به لحاظ عمرانی تدوین و اجرایی کند.
“عربیان” مجموعه سیاسی استان را یکپارچه کرد
شهردار کرج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در ساختارهای مدیریتی، اظهارامیدواری کرد: این تغییر و تحولات به نفع شهر و استان باشد.
آقازاده عنوان کرد: دکتر عربیان دومین استاندار البرز بود که واسطه سیاست های اجرایی وی، مجموعه سیاسی استان یکپارچه شد.
وی با اشاره به تعامل و همکاری استانداری و شهرداری، این امر را عاملی برای تدوین، طراحی و اجرای برنامه های کلان ذکر و عنوان کرد: بی شک از آیتم های توسعه شهری، وجود سطح کلان همکاری ها است.
این مسئول همچنین ضمن تبریک به استاندار جدید، گفت: در آینده نزدیک برای عرض تبریک با همراهی جمعی از مدیران نشستی با استاندار خواهیم داشت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*