صدیق بطحائی اصل مطرح کرد: اجرای طرح های ترافیکی و عمرانی نیمه کاره اولویت مهم شهردار جدید

روتیتر:عضو شورای شهر کرج گفت: ترافیک و بحث حمل و نقل درون شهری به همراه اتمام سریع تر طرح های نیمه تمام عمرانی باید اولویت شهردار جدید باشد.

به گزارش روتیتر،میرابراهیم صدیق بطحائی اصل، عضو شورای شهر چهارم کرج در خصوص انتخاب علی ترکاشوند به‌ عنوان شهردار کرج گفت: آقای ترکاشوند بهترین گزینه برای پست شهردار کرج بود.

وی ادامه داد: با توجه به تجربیات بسیاری که علی ترکاشوند در این زمینه دارد و همچنین تحصیلات مرتبط با این حوزه می‌تواند مشکلات کرج را تا اندازه بسیاری حل کند.

این عضو شورای شهر تاکید کرد: برای اعضای شورای شهر بحث بومی بودن در کنار مدیریت و تجربه بسیار مهم بود که خوشبختانه تمامی این موارد در ترکاشوند جمع بود.

صدیق بطحائی اصل درباره این‌که افرادی مانند نصیری نیز در این حوزه بسیار باتجربه و کارامد هستند، تاکید کرد: درست است که چنین افرادی کاندیدای شهرداری بودند و هر یک جایگاه بسیار خوبی در این زمینه داشتند اما ترکاشوند خود ساکن کرج و شهروند این شهر است و این موضوع بسیار حائز اهمیت است چرا که نیازی به رفت و آمد بین تهران و کرج ندارد و با جای جای کرج آشنا است.

این عضو شورای شهر کرج درباره مزیت انتخاب علی ترکاشوند نسبت به دیگر کاندیداها عنوان کرد: مدیریت ترکاشوند در جایگاه‌ها و مسئولیت‌های گوناگون اثبات شده است.وی نسبت به دیگر کاندیداها دارای اشراف بیشتری بر شهر کرج دارند و از دید اینجانب این مهم‌ترین مزیت برای وی محسوب می شود.

وی با بیان انتظاراتش از شهردار کرج و مشکلات این شهر، اظهار داشت: معضل ترافیک در کرج یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که باید در دستور کار شهردار قرار گیرد.

این استاد دانشگاه در پایان به دیگر مشکلات شهر کرج، همچون نیمه‌کاره رها شدن طرح‌های عمرانی، کمبود امکانات رفاهی و فضای سبز برای شهروندان اشاره و تصریح کرد: همگی باید دست به دست هم دهیم تا با حمایت از شهردار بتوانیم در هر چه زودتر حل شدن مشکلات کرج گامی موثر برداریم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*