مهندس خدمتگزار به عنوان استاندار البرز انتخاب شد

روتیتر،اختصاصی :مهندس خدمتگزاراز سوی وزیر کشور به عنوان استاندار البرز انتخاب  و به هیات دولت معرفی شد.

به گزارش روتیتر، پس از بحث و بررسی های فراوان از سوی وزیر کشور و معاونت سیاسی و امنیتی رئیس جمهور و سایر افراد موثر از جمله نمایندگان استان ،از بین گزینه های مطرح مهندس خدمتگزار به عنوان استاندار البرز از سوی وزیر کشور انتخاب و جهت تصویب نهایی به هیات دولت معرفی شد .

بر اساس پیگیری های به عمل آمده یک منبع آگاه در وزارت کشور ضمن تایید این  خیر افزود  :از بین گزینه های مطرح برای استانداری البرز طی دو ماه گذشته با توجه به سوابق و آشنایی مهندس خدمتگزار نسبت به کرج و استان البرز و ههچنین نظر به بالا بودن سطح ارتباط  و تعامل وی با بدنه دولت و وزارت کشور که یکی از مولفه های اصلی و اساسی انتخاب استانداران به شمار می رود ،مهندس خدمتگزار به عنوان استاندار البرز انتخاب و به هیات  دولت معرفی شد .

بر اساس این گزارش هیات دولت در روز چها شنبه هفته جاری  اقدام به طرح و تصویب  مهندس خدمتگزار به عنوان استاندار البرزمی کند.

مهندس خدمتگزار از فرمانداران دهه ۸۰ شهرستان کرج به شمار می رود که این شهرستان در دوران وی از توسعه ، آرامش ، تعامل و پیشرفت های قابل ملاحضه ای برخوردار بود .

برگزاری انتخابات مجلس هفتم در زمان فرمانداری وی بدون کمترین حاشیه و تخلف و بدون اعتراض کاندیداها از نقاط عطف عملکرد وی به شمار می رود که شاید در یک دهه اخیر در شهرستان کرج کمتر در عملکرد فرمانداران نمود عینی داشته است و این نشان از توانمندی های وی در زمینه های مهم و حساس به شمار می رود

چراکه هم در زمان احمد ضیایی و هم در زمان ایران نژاد دوفرمانداری که از صحنه اجرایی کرج به حق حذف شدند انتخابات های مسئله دار و پر اعتراضی را برگزار کردند که جزء نقاط و برگ های تاریک و سیاه تاریخ کرج به شمار می رود.

با انتصاب مهندس خدمتگذار که نه گوش به حرف های در گوشی می دهد و نه دل به ارتقاء دوستان محدود خود می توان آینده ای رو به توسعه و پیشرفت و شایسته سالارانه را برای البرز  پیش بینی کرد. انشاءالله.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*