احتمال انتصاب آیت الله کازرونی به عنوان امام جمعه موقت تهران

روتیتر:  بر اساس اخبار رسیده آیت الله دکتر کازرونی امام جمعه کرج به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب می شود.

یک منبع آگاه ضمن تایید خبر فوق افزود : آیت الله دکتر کازرونی با توجه به سوابق و درجات علمی و حوزوی ارزشمند به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب و به زودی مراسم معارفه وی انجام می شود.

آیت الله دکتر محسن کازرونی دانشمندی فاضل و امام جمعه ای هوشمند و مسلط به تمامی امور سیاسی و مذهبی است که از زمان انتصاب به عنوان امام جمعه کرج به واسطه توانمندی های کم نظیر و معلومات حوزوی و دانشگاهی و همچنین روحیه تعامل و در عین حال قاطعیت خود توانسته بود موازنه و محوریت خاصی در استان البرز و شهرستان کرج  ایجاد کند به نحوی که گره گشای بسیاری از مشکلات و معضلات و حتی اختلاف نظر مسوولان ارشد شهرستان و استان است .

وی در جهت استان شدن کرج گام های بسیار موثر و بی بدیلی را برداشت و همواره همگام با مردم و مسوولان در جهت منافع نظام و مردم نقشی محوری و تعیین کننده ایفا می کرد. ورود وی به هر مشکل و اختلافی بهترین خروجی و نتیجه را برای مردم و مسوولان به همراه داشت .

در کنار این توانایی ها وی از سطح علمی و حوزوی بسیار بالایی برخوردار بود به نحوی که در این زمینه از وی به عنوان امام    جمعه ای دانشمند یاد می کردند .

حضور وی در شهرستان کرج چه پیش از تشکیل استانداری و چه پس از آن نقطه عطفی بی بدیل بود که حاصل آن ایجاد اتحاد ، همدلی و رفع مشکلات و معضلات بسیاری بود به نحوی که در زمان وی البرز و کرج از آرامش عمومی و پدری   معنوی برخوردار بودند .

گرچه گزینه جایگزین وی نیز بی تردید دارای همین شاخصه ها می باشد اما خبر احتمال انتصاب وی به عنوان امام جمعه موقت تهران نشان از توانمندی و توانای بالای وی دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*