تمدن احمدی نژادی رفت/ سید حسین هاشمی -یک اصلاح طلب- استاندار تهران شد

روتیتر : روند انتصاب استانداران نزدیک به دولت آغاز شد و از امروز رنگ و بوی عملی به خود گرفت در اولین انتصاب استانداران وزیر کشور سید حسین هاشمی که سیاستمداری اصلاح طلب است را به عنوان استاندار تهران منصوب کرد تا تمدن احمدی نژادی جایش را به یک استاندار اصلاح طلب البته میانه رو و منطقی بدهد .
بر این اساس انتظار می رود  که در اکثر استاند ها بویژه استاندارانی که رابطه ای نزدیک با احمدی نژاد و خطوط فکری او داشتند تغییرات گسترده ای شاهد باشیم بویژه در برخی از استان ها اخبار حکایت از آن دارد  که مدیران ، استاندارن و حتی معاونان استانداری که رابطه نزدیکی با احمدی نژاد و دکتر رحیمی معاون اول وی داشتند بدون تردید تغییر می یابند تا دولت یازدهم با خیالی آسوده به پیشبرد برنامه ها و سیاست های خود بپردازد.
با حکم وزیر کشور سید حسین هاشمی به عنوان استاندار تهران تعیین شد. با حکم وزیر کشور سید حسین هاشمی به عنوان استاندار تهران تعیین شد.
هاشمی سیاستمداری اصلاح طلب است که نمایندگی دوره پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی و نماینده استان آذربایجان شرقی و شهر میانه و رئیس کمیسیون صنایع و معادن دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد. او  متولد سال ۱۳۳۲ محل تولد سراب و مسلط به زبان ترکی و انگلیسی است. وی از دوره چهارم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده شهرستان میانه حضور داشت.
وی در انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۰) در دو لیست کاندیداهای اصلاح طلبان یعنی جبهه مردمی اصلاحات و حزب مردم سالاری حضور داشت اما موفق به کسب رأی و حضور در مجلس نهم نشد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*