پیوند بین مردم و مسئولان شهری در کرج ناگسستنی است

روتیتر:سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی را موجب رشد و تعالی روز افزون کلانشهر کرج دانست و اظهار داشت: پیوند عمیق بین مردم و مسئولان شهری در کرج ناگسستنی است و قطعا در سایه همدلی موجود شاهد حرکت به رو جلوی شهر در حوزه های مختلف خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،داود وحیدی در حاشیه بهره برداری از ساختمان جدید اداری سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج بگفت: استقرار سازمانها و مناطق تابعه در ساختمان جدید موجب تمرکز بیشتر پرسنل بر انجام ماموریت های محوله شده و تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع را به همراه دارد. ساختمان های قدیمی به لحاظ فقر تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری از بستر مناسب برای انجام امورات شهروندان برخوردار نیستند و بازدهی سازمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.

وی با تاکید بر اینکه امید است در احداث ساختمان های جدید اداری توجه به مقررات ملی ساختمان، نمای مناسب و سایر مباحث جدی گرفته شود، اذعان داشت: ساختمان اداری مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج به عنوان یک سرمایه مادی و معنوی به مجموعه شهر و شهروندان تعلق دارد و حفاظت از آنها وظیفه ای بر عهده همگان است.
عضو پارلمان شهری کرج تصریح کرد: خوشبختانه در سایه حمایت های شورای سوم و چهارم کرج شاهد طراحی و احداث ساختمان جدید اداری برای تعدادی از مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج بوده ایم که بر اساس شاخص ها، امیدواری و اعتماد افکار عمومی به مسئولان شهری را افزایش داده است.
عضو پارلمان شهری کرج افزود: در مراسم امروز، ساختمان اداری سازمان خدمات موتوری به مساحت ۸۰۰ متر مربع افتتاح و به بهربرداری رسید. همچنین شاهد تقدیر و تشکر از بازنشستگان این سازمان بودیم که با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل به عمل آمد.
وحیدی اذعان داشت: این پروژه در بهمن ماه سال گذشته استارت خورد و دارای ۴۰۰ متر مربع زیربنا می باشد که به مجموعه قدیمی اداری سازمان اضافه شده و واحدهای اجرایی مختلفی را در بر خواهد گرفت.

چند نما از افتتاحیه ساختمان جدید سازمان خدمات موتوری شهرداری کرجBe the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*