۱۷۰ هزار تن آسفالت در پنج ماهه گذشته تولید و توزیع شد

روتیتر:مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از تولید و توزیع بیش از ۱۷۰ هزار تن آسفالت طی پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،حسن عطایی با بیان این مطلب افزود: طی این مدت با صرف ۱۷۰هزار و ۷۵۳ تن آسفالت به صورت مکانیزه، عملیات روکش آسفالت در مناطق ۱۲گانه کرج و سایر پروژه های عمرانی سطح شهر اجرایی شد.

وی افزود: اراده و اهتمام مجموعه مدیریت شهری اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری و فعالیت مستمر و مطلوب مدیریت تولیدات و کارخانجات و حوزه مدیریت امور اجرایی عمران و نوسازی شهرداری کرج، زمینه ساز تحقق این مهم شده است.

این مسئول با اشاره به تفکیک ماه هایی که در آن تولید و توزیع آسفالت انجام گرفته است، عنوان کرد: در ماه فروردین که از هفدهم ماه عملیات تولید و توزیع انجام گرفته است، مقدار ۱۵ هزار و ۲۸۸تن، اردیبهشت ماه ۳۹ هزار و ۵۰۱ تن، خرداد ماه ۳۶ هزار و ۶۸۱ تن،  تیرماه ۴۱ هزار و ۵۶۳ تن و مرداد ماه ۳۷ هزار و ۷۲۰ تن آسفالت در بین مناطق ۱۲گانه شهرداری کرج، تولید و توزیع شده است.

مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج تاکید کرد: در کنار بهبود کمیت، ارتقای کیفیت و سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در معابر با توجه به اولویت‌بندی موضوعی است که باید مدنظر قرار گرفته و از سوی تمام مناطق عملیاتی شود.

عطایی تاکید کرد: تحقق این میزان آسفالت طی مدت مذکور نشان از فعالیت و روند رو به رشد سازمان در تامین و توزیع آسفالت دارد که در حال حاضر نیز شهروندان شاهد تغییر و تحول مثبت در بحث آسفالت در معابر شهر کرج هستند.

مدیر تولیدات و کارخانجات سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج گفت: اقدامات حوزه آسفالت و ساماندهی معابر طی سال های اخیر بسیار ملموس و مشهود بوده و در مقایسه با سالهای پیش قابل مقایسه نیست.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*