مدیرعامل سازمان آتش نشانی از پروژه های این سازمان در منطقه ۱۱ بازدید کرد

روتیتر:مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری کرج به همراه مدیر منطقه ۱۱ از پروژه های این سازمان در منطقه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،به منظور رصد پروژه های عمرانی در حوزه سازمان آتش نشانی، مدیران ارشد این سازمان به اتفاق مدیر منطقه ۱۱ با حضور در محل پروژه از نزدیک در جریان مراحل پروژه قرار گرفتند.

در این بازدید سهراب شهبانی مدیر عامل و خدری معاون عملیات سازمان آتش نشانی به همراه عطایی مدیر منطقه ۱۱ و سرحدی معاون خدمات شهری منطقه حضور داشتند و از پروژه ساخت مرکز آموزش آتش نشانی و خدمات ایمنی بازدید کردند.

بازدید کنندگان از نزدیک مراحل انجام کار را بررسی و در جریان چگونگی آن قرار گرفتند و مقرر شد برای تسریع در اجرای پروژه از طریق پیمانکار پیگیری های لازم صورت گیرد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج در این بازدید عنوان کرد: پروژه ایستگاه آتش نشانی خیابان برق کلاک پائین هم با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و تا پایان سال جاری آماده بهره برداری می شود.

عطایی وجود یک ایستگاه آتش نشانی در منطقه ۱۱ را با توجه به داشتن باغات بسیار در این منطقه امری ضروری دانست و افزود: تدابیر لازم برای احداث ایستگاه آتش نشانی به منظور امنیت باغات سطح منطقه اندیشیده شده است.

این مسئول یکی از مهمترین دلایل ایجاد ایستگاه آتش‌نشانی در این منطقه را وجود مشاغل پرخطر در حاشیه جاده مخصوص دانست و افزود: وجود مشاغلی که در معرض خطر آتش‌سوزی‌های سنگین و مخرب قرار دارند مهمترین دلیل برای ایجاد این مهم است.

وی عنوان کرد: با احداث و شروع به کار ایستگاه آتش‌نشانی خیابان برق، محدوده‌های کلاک پائین، جاده مخصوص، شهرک طالقانی و شهرک احمدیه زیر پوشش ویژه و مستقیم قرار می‌گیرند که بر اثر آن امدادرسانی سریع‌تر و با حجم پشتیبانی بسیار بیشتری انجام می‌شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*