استاندار البرز”معاونت سیاسی و امنیتی” و ۶ نفر از مدیران جدید استان را معرفی کرد

روتیتر:استاندار البرز  در نخستین جلسه هماهنگی برنامه های ستاد هفته دولت؛ ضمن سخنرانی مشروحی، رسماً مدیران جدید استان البرز را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، سید حمید طهایی در «نخستین جلسه هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دولت» در استان که جمعی از معاونان و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان نیز حضور داشتند، در سالن شهدای دولت استانداری، مدیرانی که به تازگی به مجموعه استان البرز پیوسته اند را معرفی کرد.

مدیران جدید استان به این شرح معرفی شدند:

*حجت ملاصالحی «معاونت سیاسی و امنیتی استانداری البرز»

اهل طالقان و از چهره های شناخته شده و خدوم در سطح ملی است که سوابق درخشان  مسئولیت در پست های مختلف استانها را در کارنامه کاری خود دارد.

*سید محمد حسن موسوی «مشاور عالی استاندار البرز»

از آزادگان قبل و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی هستند که از مبتکران طرح شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون قرآنی در کشور به شمار می روند.

سید محمد حسن موسوی پیش از این مسئولیت های مختلفی در معاونت های سیاسی، سرپرستی استانداری و… را عهده دار بوده است.

*محمد مهدی صالحی « مشاور اقتصادی و عضو هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان البرز»

وی ۲۳ سال سابقه کار اجرایی در وزارت اقتصاد و دارایی ، سازمان خصوصی سازی، تامین اجتماعی و تجارب بالایی را در حوزه مباحث اقتصادی.. را داشته واخیراً نیز به عنوان عضو هیات مدیره سازمان همیاری ها استان انتخاب شده است.

* قباد نعمتی «سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری البرز»

با توجه به نام نیک و شناخت خوبی که از استان دارد و با تجربه طولانی در کارهای اجرایی  استان به عنوان “سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری البرز” معرفی شده است.

*محمد بدری «سرپرست اداره کل اداری مالی استانداری البرز »

از کارکنان دستگاه های اجرایی استان است که تجربه های خوبی در بحث های مالی و حقوقی دارد.

* دکتر عباسعلی زالی «مشاور در بخش کشاورزی استان»

از چهره های ملی و تجربه دو دوره نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی ، وزارت کشاورزی را داشته و به جهت سابقه درخشان و شناخت کافی از فعالیت های بخش کشاورزی در استان به عنوان مشاور امور کشاورزی منصوب شده است.

* بی بی عصمت سرفرازی «مشاور و سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز»

به جهت نقش تأثیرگذار و تجاربی که پیش از این در اداره کل پژوهش و آموزش استانداری داشته است، به عنوان مشاور و سرپرست در اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری برنامه های خود را در حوزه امور بانوان اجرایی خواهند ساخت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*