سامانه جدید خدماتی سازمان آرامستانها رونمایی می شود

روتیتر:همزمان با عید سعید فطر، سامانه جدید خدماتی سازمان آرامستانهای شهرداری کرج رونمایی خواهد شد که روند تکریم ارباب رجوع در این نهاد را متحول می سازد و به تسریع در انجام کارها می انجامد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،سازمان آرامستانهای شهرداری کرج با در نظر گرفتن شرایط خاص روحی مراجعان به این نهاد، تدابیر جدیدی جهت ارتقای سطحی کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان را اتخاذ کرده است.

بر این اساس، سازمان آرامستانها با راه اندازی سامانه تلفنی چهار رقمی (۱۵۳۰) امکان جدیدی برای ارتباط گیری شهروندان با بخش های مختلف این سازمان را مهیا کرده است که همزمان با عید سعید فطر رونمایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آرامستانها در همین ارتباط گفت: سامانه فوریت های خدماتی سازمان آرامستانها این امکان را برای شهروندان ایجاد می کند که از هر نقطه کلانشهر کرج به صورت تلفنی تقاضای خود برای بهره مندی از انواع خدمات سازمان را اعلام و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمت مربوطه را دریافت کنند.

مجتبی اسکندری ادامه داد: طرح تکریم ارباب رجوع یکی از برنامه های تحول نظام اداری کشور است که در صورت اجرای مناسب، زمینه پاسخگویی بهتر به مردم و افزایش رضایتمندی عمومی از خدمات دهی دولت و مدیریت شهری را فراهم می آورد.

این مسئول افزود: در جهان کنونی که عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات نام گرفته، نهادها به سمتی حرکت می کنند که برخی خدمات آنها بدون نیاز به مراجعه حضوری مراجعین و از طریق تلفنی یا فضای مجازی ارائه گردد. این مهم کاهش بروکراسی اداری، افزایش سرعت انجام کارها و نیز کاهش تخلفات اداری را در پی دارد.

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری کرج گفت: خدمات رسانی در سازمان آرامستانها تحت شرایط خاص روحی و روانی انجام می شود و از آنجا که خانواده های عزادار انتظار خدمت و رسیدگی بالاتر از بخشنامه و قوانین موجود را دارند، بر آن شدیم که خدمات الکترونیک و غیر حضوری را تقویت کنیم و بخش قابل توجهی از خدمات قابل ارائه را از طریق سامانه تلفنی با شماره ۱۵۳۰ در اختیار ارباب رجوع قرار دهیم.

اسکندری گفت: تقاضا برای اعزام آمبولانس، ارتباط با واحد پیدا شدگان و رسیدگی به امور گمشدگان، اتصال به واحد متوفیات، ارتباط با پزشکی قانونی و بخش غسالخانه، ارایه پیشنهاد و انتقاد، تقاضای زیباسازی قطعات آرامستان یا ایجاد امکاناتی خاص و… از جمله خدمات قابل ارائه روی سامانه جدید خدماتی سازمان آرامستان های شهرداری کرج است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*