دادگو: کرج در انتظار شور حماسه

روتیتر:رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: راهپیمایی روز قدس دست مهربانی کشیدن بر سر مظلومان فلسطین است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،محمود دادگو  با بیان اینکه، جهانیان در روز قدس جنایت های اسرائیل غاصب در فلسطین را محکوم می کنند، گفت: راهپیمایی روز قدس امسال همچنین اعتراضی به سکوت معنی دار مجامع بین المللی و سران برخی کشورهای عربی در مقابل جرم و جنایت های اسرائیل در فلسطین است.

وی با یادآوری اخبار حزن انگیز فلسطین طی روزهای اخیر به اقدام اشغالگران اسرائیلی و کشتار جمعی مردم بی پناه فلسطینی اشاره کرد و این اقدامات را بسیار ددمنشانه خواند و گفت: اسرائیل غاصب طی روزهای اخیر مردم مظلوم غزه را از زمین، هوا و دریا، آماج حملات سنگین قرار داده است.

دادگو اذعان داشت: مسلمانان اقدام ددمنشانه اسرائیل را بر نمی تابند و به همین دلیل نیز در مراسم روز جهانی قدس حضور می یابند تا با وحدت و همدلی نشان دهند در مقابل  استکبار و جنایت های ننگین اسرائیل ایستادگی می کنند.

وی افزود: در روز قدس مردم ایران همگام با همه مسلمانان، آزادیخواهان و آزاد اندیشان جهان در راهپیمایی با عظمت و باشکوه قدس شرکت می کنند و ندای مرگ بر آمریکا و اسراییل، سر می دهند.

مردم کرج یار و یاور مظلومان فلسطین هستند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: ملت ایران و به تبع آن مردم کرج همواره یار و یاور مظلومان فلسطین هستند و با راهپیمایی روز قدس همچون گذشته دشمنی خود را با  اسرائیل ستیزه جو اعلام می دارند.

دادگو بیان کرد: مردم در روز جهانی قدس از آرمان های فلسطینیان دفاع کرده و به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع این سرزمین بویژه زنان و کودکان توسط نظامیان رژیم صهیونیست را محکوم می کنند.

وی گفت: مردم همیشه در صحنه کرج در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال نیز با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) تجدید بیعت کرده و با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک خواهند گفت.

دادگو اظهارداشت: از کارهای مهمی که می توان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام داد حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از فلسطین و مسجد‌الاقصی است.

وی ادامه داد: این حضور حماسی علاوه بر تسلای خاطر آسیب‌دیدگان و تقویت جبهه مقاومت، یک هشدار جدی به استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی است.

دادگو اذعان داشت: بی شک هر زمان که دشمن شاهد حضور حماسی مردم باشد از مواضع خود کوتاه می آید بر این اساس حضور مردم در راهپیمایی قدس امسال نیز می‌تواند نقشی تاثیر گذار در خنثی کردن این مواضع داشته باشد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*