شادمانی ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان باغستان از افتتاح پل و بزرگراه ظفر / خدابین راه اندازی این پل اقدامی بی سابقه و ارزشمند

روتیتر: افتتاح پل و بزرگراه ظفر در منطقه باغستان غربی منطقه ۶ کرج پروژه ای عظیم و کم نظیر به شمار می رود که پس از ده هاسال باغستان غربی را از بن بست خارج و ترافیک بلوار باغستان را کاهش داد . این منطقه ۲۰۰ هزار نفری پس از احداث بیمارستان تخصص و دولتی البرز همواره با راه مشکل راه دسترسی روبرو بوده است که احداث پل سنگی و بزرگراه ظفر بسیاری از این مشکلات را مرتفع و این منطقه را از بن بست خارج و راه دسترسی به بیمارستان البرز را کوتاه تر و سهل تر  کرد و از همین جهت موجب شادمانی بیش از ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان این منطقه شد .
راه اندازی این پل اقدامی بی سابقه و ارزشمند است
در همین ارتباط اباذر خدابین اظهار داشت: در مدت قریب به ۱۴ سالی که در پست های مختلف در خدمت شهر و شهروندان هستم راه اندازی این پل اقدامی بی سابقه و ارزشمند در منطقه ۶ محسوب می شود که می تواند زمینه ساز و حلقه واصل بین نقاط مختلف شهر محسوب شود.
وی با بیان اینکه ۵۰ درصد امور درمانی شهروندان در بیمارستان البرز انجام می شود، افزود: امتداد بلوار ظفر به باغستان غربی می تواند بسیاری از مشکلات آمد و رفت شهروندان را حل کند.
این مسئول در ادامه در تشریح اقدامات انجام شده، اظهار داشت: پروژه پل سنگی به متراژ هزار و ۵۰۰ متر از ابتدای پل ظفر تا ابتدای بلوار شبنم ها را شامل می شود و به ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان غرب باغستان با کمترین معضلات ممکن خدمات می دهد که این امر می تواند حلقه واصل را در شهر ایجاد کند و همانطور که بن بستها در دفاع مقدس گشوده شد با عملیاتی جهادی تمام بن بستها در شهر نیز با اجرای اینگونه پروژه های بنیادین از سر راه برداشته شود.
شبکه های شریانی وسیله انتقال قدرت و سهولت در ارتباط هستند خدابین در ادامه اظهار داشت: شبکه های شریانی وسیله انتقال قدرت و سهولت در ارتباط هستند که در این رابطه اساسی ترین زیر ساخت شهر، شهرسازی و ساخت شبکه های شریانی است.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: سازمانهایی چون قطار شهری و فضای سبز از جمله سازمانهای موفق و وابسته به شهرداری تلقی می شوند که اقدامات موثری انجام داده و ریه تنفسی شهر را اماده هوایی تازه کرده که این امر می تواند در بخش گردشگری هم تاثیر گذار باشد و تمام این امور بسترهایی است که شورای دوره چهارم می تواند از این مهم بهره برداری و فضای شهر را مهیای اقدامات بزرگ کند.وی در ادامه اجرای پروژه هایی نظیر تعریض خیابان شهید بهشتی را منشا خدمت دانست و افزود: همواره بالاترین میزان حمل و نقل ترافیکی را در این خیابان شاهد بودیم که در طول شبانه روز حدود ۱۰ هزار وسیله نقلیه در این مسیر تردد می کنند که تعریض این محدوده و تدبیری که پشت کار بوده است، منشأ خدمت محسوب می شود.

این مسئول در ادامه نهضت آسفالت در کرج را بی سابقه عنوان کرد و گفت: شهروندان در این دوره رضایتمندی قابل توجهی را نسبت به بحث آسفالت داشتند چرا که تمام این امور با نگاهی اصولی و علمی انجام شده است و البته تا رسیده به ایده آل ها نیازمند تلاش بیشتر هستیم.

خدابین از فعالیتهای عمرانی به عنوان فعالیتهای فرهنگی مداوم یاد کرد و افزود: این پروژه ها از آنجا که در جهت رفع مشکلات مردم به صورت مداوم و مستمر ادامه دارند، جزو فعالیتهای فرهنگی تلقی می شوند.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*