ملت با اطاعت از فرامین رهبری هر روز آماده خلق حماسه ای دیگر است

روتیتر:مدیریت شهری کرج طی بیانیه‌ای، سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ را تسلیت گفت و تاکید کرد که ملت حزب ا… ایران با پیروی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری هر روز آماده خلق حماسه ای دیگر است و در این راه از تقدیم جان و مال ابایی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، متن این بیانیه به این شرح است: 

بسم رب الشهداء و الصدیقین 
انا‌لله و اناالیه راجعون
«نیمه خرداد یادآور وداع تلخ و حزن انگیز با بزرگ مردی از جنس پیامبران الهی است که با اندیشه های روشنگرانه و کلام گوهربارش، پرده های تاریک شب را کنار زد و با در هم شکستن ابهت پوشالی رژیم ستم شاهی که با واژه هایی همچون عدالت و آزادی بیگانه بود، فصل جدیدی از حیات سیاسی با عنوان «جمهوری اسلامی» را رقم زد که امروز به الگویی برای تمام آزادگان و ستم دیدگان جهان تبدیل شده است.
نیمه خرداد، مظهر قیام مظلوم در برابر ظالم و نمادی از تحقق وعده های الهی است که جوشش خون هزاران انسان پاک و شهید گلگون کفن، انقلاب اسلامی را بیمه کرد و بر خلاف تصور ستمگران نه تنها پایانی برای قیام های مردمی نبود، بلکه امروز فریاد آزادی و آزاده خواهی ملت قهرمان ایران در سراسر جهان انعکاس یافته و شاهد بیرون راندن مزدوران و اعتراض به طاغوت های وابسته به استکبار جهانی در سراسر دنیا هستیم.
آری، خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مردی بی مانند که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.
امام عزیز با حیات، ابتکار و تحرک خود که از آن روح بزرگ و دل روشن بر می آید، دفتر ناگشوده ای از ایثار و جوانمردی و شکوه بودند که واژه ها در برابر عظمتش سرتعظیم خم کرده اند.
امروز در سوگ و ماتم والامردی قرار داریم که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم.
شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد و رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، بار دیگر همراه با ملت مسلمان ایران، با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق می‌کنند.»

این بیانیه با عنوان شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج امضاء شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*