زین العابدینی: پل خواب واقع در جاده چالوس با همکاری مردم پاکسازی شد

روتیتر:مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از پاکسازی پل خواب واقع در جاده چالوس در ادامه اجرای طرح مسیر سبز _ ساحل پاک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،رضا زین العابدینی ، اجرای این مهم را در راستای توافقنامه میان معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و شش استاندار مرتبط با موضوع عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به هفته زمین پاک و هفته سلامت اجرای طرح هایی از این قبیل را در فرهنگ سازی نگهداری از محیط زیست مهم ارزیابی کرد و افزود: پاکسازی پل خواب به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج و با همکاری دانشکده علوم پزشکی، بسیج، بانک تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست و گروه های مردمی اجرایی شد.

وی در خصوص اجرای طرح مذکور بیان کرد: این کار اقدامی جهت ترویج و تشویق شهروندان و مسافران به پاکیزه نگه داشتن محیط زیست و سلامت آنها است.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اضافه کرد: این طرح به منظور ایجاد همگرایی در سازمان ها و نهادهای ذیربط با مردم و اهداف توسعه پایدار با هدف ارتقای سطح فرهنگ محیط زیست جامعه و استفاده از ظرفیت های موجود اجرایی می شود.

زین العابدینی حفظ محیط زیست استان های محدوده اجرای طرح و پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست، حفظ سیمای محیط طبیعی و شرایط بوم شناختی رودخانه ها، حفظ و پاکسازی جاده چالوس را از دیگر اهداف اجرای طرح مسیر سبز – ساحل پاک اعلام کرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*