شهردار کلانشهر کرج به دیدار امام جمعه فردیس رفت / تاکید بر مدیریت یکپارچه شهری

روتیتر:شهردار کلانشهر کرج در نخستین روزهای سال جدید با حضور در دفتر امام جمعه فردیس، فرا رسیدن بهار فاطمی و شکوفایی طبیعت را به این شخصیت روحانی تبریک گفت و بر تلاش مضاعف مدیریت شهری برای توسعه و آبادانی شهرستان نوپای فردیس در سال جدید تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر,علی ترکاشوند” در این دیدار که صبح روز گذشته با همراهی هیاتی انجام شد و (سیفی و ایلیات) مدیران مناطق ۳ و ۱۰ شهرداری کرج نیز در آن حضور داشتند، از همراهی و حمایت معنوی امام جمعه فردیس از طرح ها و اقدامات مدیریت شهری کرج قدردانی کرد و اظهار داشت: امام جمعه در هر شهر محور وحدت و همدلی است و حمایت های معنو

ی وی همواره دلگرم کننده مدیران برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است.

tor kashvanf emam jomehh fardis58048576DSC_0006

 

 

 

 

 

 

 

 

tor imaniiii
این مسئول شهری بر جهاد عمرانی مدیران مناطق ۳ و ۱۰ برای ایجاد تغییر و تحولات عمرانی و خدماتی در منطقه فردیس تاکید کرد و گفت: آقایان ایلیات و سیفی با وحدت حول محور امام جمعه در سایه تعامل با مردم و دیگر ادارات به آنچه لبخند رضایت را بر چهره شهروندان می نشاند، همت گمارند و در این مسیر از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.
ترکاشوند با تاکید بر حفظ مدیریت یکپارچه شهری کرج آن را ضامن تداوم خدمات رسانی مطلوب به شهرستان فردیس دانست و یادآور شد: افزایش چشمگیر بودجه مناطق ۳ و ۱۰ شهرداری به نسبت سال گذشته از یکسو و افزایش اختیارات مدیران مناطق در حوزه های تصمیم گیری از دیگر سو به ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی در منطقه فردیس می انجامد و تلاش می کنیم دغدغه ها و مشکلات را به حداقل برسانیم.
وی از ترافیک به عنوان یکی از دغدغه های مردم فردیس یاد و بیان کرد: گرچه شهرداری کرج با احداث تقاطعات غیر همسطح شهید کچویی و بصیرت در روان سازی ترافیک در معابر فردیس تاثیر مثبتی داشته اما باید برای ایجاد راههای جدید دسترسی، احداث تقاطعات غیر همسطح در نقاط مورد نیاز و اصلاحات هندسی در برخی معابر برنامه ریزی داشت.
شهردار کرج با توصیه خود و مدیران به حفظ بیت المال گفت: یک مدیر به عنوان راس یک سازمان یا منطقه قبل از آنکه به رتق و فتق مردم و مدیریت امور جامعه بپردازد، باید بتواند مدیریت عقل و نفسِ خود را به دست گیرد و از این رهگذر برنامه ریزی مناسبی برای ارایه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان داشته باشد.
شهردار کرج با اشاره به جهت گیری سیاست ها و اهداف مدیریت شهری در سال جدید تاکید کرد: از نگاه شهروندان جدول گذاری، آسفالت کاری، جمع آوری زباله های سطح شهر و… جزو وظایف ذاتی شهرداریهاست و چندان به چشم نمی آید اما توفیق در احداث تقاطعات غیر همسطح، راههای جدید دسترسی، پارک و پروژه های این چنینی توجه افکار عمومی را به دنبال دارد و به عنوان نمره مثبت در کارنامه مدیران مناطق و روسای سازمانها ثبت می شود.

خدمت به مردم کمتر از جهاد نیست
امام جمعه فردیس نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه اجر خدمتِ به مردم کمتر از جهاد فی سبیل ا… نیست، اظهار داشت: امسال که رهبر معظم انقلاب اسلامی در تعیین شعار ملی سال بر اعتلای وضعیت «اقتصادی» و «فرهنگی» تاکید کرده اند، تمام مسئولان کشور وظیفه دارند به سهم خویش برای تحقق مطالبات ایشان تلاش کنند و مردم نیز باید صبورانه در کنار مدیران باشند.
حجت الاسلام و المسلمین “علی اکبر ایمانی” ادامه داد: شهرستان نوپای فردیس با عقب ماندگی و محرومیت در بخش های مختلف نیازمند عزم جدی و مدیریت جهادی مدیران شهری است تا تشنگی این شهرستان برای کار و خدمت را سیراب کنند.
وی با ابراز رضایت از جدیت مدیران مناطق۳ و ۱۰ شهرداری کرج در انجام کارها گفت: منطقه فردیس برای برخوردار از کالبد استاندارد شهری نیازمند تعریف و اجرای پروژه های جدید عمرانی، خدماتی، فرهنگی و… است و در بحث توسعه فضای سبز، احداث پارکهای محله ای و ایجاد راههای جدید دسترسی به شدت نیازمند کار و تلاش مضاعف هستیم.
یادآور می شود سیفی و ایلیات مدیران مناطق ۳ و ۱۰ شهرداری کرج نیز در سخنانی کوتاه به بیان مطالبی پرداختند.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*